Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Český pokerový fenomén Růžička vyhrál miliony: Co vzkazuje po životním úspěchu?

Vojta už je nyní národním pokerovým hrdinou.
Zdroj: pokerstars
Konečně relax. Vojta Růžička má za sebou sedmidenní pokerový maraton, který ale stál za to. Dokázal během něj totiž na WSOP postoupit mezi finálovou devítku, to se před ním podařilo pouze třineckému Martinu Staszkovi. O své dojmy se ochotně podělil s redakcí eXtra.cz!

Úterý 19. července 2016. Datum, které vypadá v kalendáři jako každé jiné, jenže díky Vojtovi Růžičkovi se nyní zapíše do dějin, alespoň tedy do těch pokerových. Před pár hodinami totiž borec z Liberce dokázal z více než šesti tisíc hráčů postoupit na finálový stůl Main Eventu WSOP. Byl to pokerový maraton, hodně náročný, ale veškeré úsilí nakonec přineslo hodně chutné ovoce. Vojta totiž dokázal napodobit pět let starý úspěch Martina Staszka, který se na final table také dostal a tenkrát skončil druhý. V české pokerové historii to dokázali právě oni dva, nikdo jiný.

„Splnil se mi sen, který má asi každý pokerový hráč, uspět na nejslavnějším turnaji světa,“ popsal Vojta bezprostřední pocity po svém životním úspěchu. „Teď jsem spíš unavený než šťastný, protože člověk sedm dní nespí a je to hodně náročné. Děkuju všem, co mě podporovali. Teď se jdu vyspat :-),“ dodal frajer, který už nyní má jisté, že se po turnaji jeho konto rozroste o milion amerických dolarů.

To ale nemusí být konečná, pokud by se mu totiž podařilo vyhrát, tak by si přišel na osmkrát více! K tomu všemu by se díky tomu stal nejlepším pokerovým hráčem české historie a to už je pořádný titul. Finále turnaje startuje 30. října a my v redakci určitě budeme Vojtovi držet palce. Snad mu půjde karta a bude mít i potřebné štěstíčko. Poker sice je hlavně o umění, ale štěstíčko určitě pomůže…

Související články

Další články