Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Český ples plný tance: Divoká Mátlová, sladcí manželé Tomešovi či Lucie a Jiří Šlégrovi

Hvězdy si zatančily.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 32 fotografií
tanec

V sobotu se v Obecním domě konal Český ples. Slavnostní večer si nenechala ujít řada známých osobností a na místě samozřejmě nechyběla ani redakce eXtra.cz. Správný ples se neobejde bez tance a české celebrity měly možnost se na parketu blýsknout. Rozjela to kupříkladu Tereza Mátlová, velmi sladcí byli zase Míša a Roman Tomešovi. 

V sobotu to v Obecním domě žilo. Konal se tam totiž Český ples, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Hvězdy se přišly pobavit, dát si sklenku prosecca nebo si zatancovat. Na parketu se ukázala zejména Tereza Mátlová, která to pořádně rozjela. Zamilovaně působili Míša a Roman Tomešovi nebo Lucie Šlégrová se svým manželem Jiřím Šlégrem.


Tereza Mátlová byla během celého večera k nepřehlédnutí. Zvolila velmi výrazné šaty, a to rudé. Byly úzkého střihu a dala tak na odiv svou perfektní figuru. Byla sladěná i líčením - nechyběla rudá rtěnka. Jak zachytili fotografové, co se týče tance, je si jistá v kramflecích a nemá se za co stydět.

Doporučené video: Rozhovor s Lucií a Jiřím Šlégrovými.


Míša a Roman Tomešovi vypadali zamilovaně

Samozřejmě nechyběly ani tance zamilovaných párů. Ačkoli Míša a Roman Tomešovi nedorazili společně, sešli se na tanečním parketu a zamilovanost z nich jenom sálala. K nim se přidala i Lucie Šlégrová se svým manželem Jiřím. I jim to velmi šlo a ukázali, že v mládí zřejmě hodiny tanečních neflákali.


To, že se Jiří Šlégr objevil na parketu, bylo velkým překvapením. V minulosti ho totiž pořádně potrápila záda a kvůli vleklým zdravotním problémům skončil na dva měsíce v nemocnici. "Už asi nikdy nebudu úplně zdravý, ale myslím si, že se to zlepšuje. Já mám špatná záda. Tancujeme rádi, když to zdraví dovolí v mém případě. Jsme strašně rádi za každou chvíli, kterou strávíme spolu," řekli v rozhovoru pro eXtra.cz.

Roztočili to i Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem. Kdo další si šel skočit se podívejte v galerii

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy