Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Český ples obrazem: Osamělá Branišová, těhotná Agáta s Jaromírem a neposedná náušnice Vondráčkové

Český ples.
Zdroj: Renata Bušková, Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 48 fotografií
Bohatá galerie

Český ples patří k oblíbeným společenským akcím, na které hvězdy rozhodně nechtějí chybět. V pořadí již pátý ročník se uskutečnil v nádherných prostorách Obecního domu, kde kromě záplavy celebrit nechyběla ani redakce eXtra.cz. Naši fotografové tak zachytili například roztančeného Karla Janečka se ženou Lilií, těhotnou Agátu Hanychovou po boku Jaromíra Soukupa či osamělou Dominiku Branišovou, která dorazila bez Jaromíra Jágra. V bohaté galerii se podívejte, kdo se na akci ukázal a jak to hvězdy v průběhu večera rozjely.

Kdo nebyl na Českém plese, jako by snad ani nebyl! Jedná se sice o lehkou nadsázku, ale pravdou je, že se na akci objevilo mnoho hvězd tuzemské showbyznysové scény. Podívaná tak byla zaručená.

Mezi přítomnými nemohl chybět stále ostře sledovaný pár Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup, kteří dorazili ruku v ruce a nehnuli se od sebe na krok. V průběhu večera to navíc rozjeli na tanečním parketu, kde se ani jeden z nich rozhodně neostýchal. Agáta se přesto musela hlídat, protože její těhotenské bříško již značně vyrostlo.

Kdo dorazil v páru a kdo sám?

Večerem provázeli moderátoři Jan Čenský a Iveta Lutovská a oba byli nejen sehraní, ale moc jim to slušelo. Akce se zúčastnil i miliardář Karel Janeček s manželkou Lilií Khousnoutdinovou, kteří to na parketu rozjeli snad ze všech nejvíc. Janeček chvílemi působil jako John Travolta v Horečce sobotní noci či Pomádě.

Ožehavé chvilky zažila legendární zpěvačka Helena Vondráčková. Té během jejího hudebního vystoupení spadla náušnice. Jak ale z místa informovala redaktorka eXtra.cz, slavice krušné momenty ustála se ctí a dokázala si neposedný šperk připnout nazpátek. Byť bylo vidět, že náprava jí dala zabrat, o čemž se můžete přesvědčit v galerii. 

Večer si přišla užít i modelka Dominika Branišová, která překvapivě dorazila bez Jaromíra Jágra a vypadala lehce ztraceně. Společnost jí tak dělali přítomní hosté. Bez mužského doprovodu dorazila i herečka Sara Sandeva, jejíž partner Jakub Prachař nepřišel.

V průběhu večera zazpíval na pódiu zpěvák Bohuš Matuš, který se následně přemístil do publika a věnoval se své manželce Lucii. Společně si zatancovali a bylo vidět, že si večer patřičně užili. Nechyběly ani žhavé polibky.

V galerii se podívejte, jaké další hvězdy dorazily a jak si večer užily.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy