Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Český pedofil (50) prozradil, jak loví děti na netu: Každý jsme trochu úchyl, tvrdí

deviant v akci
Internet není pro děti bezpečné místo. Na diskuzních chatech se vskytuje mnoho lidí, kteří mají různé sexuální úchylky. Redakci idnes.cz se podařilo s jedním deviantem udělat rozhovor. S padesátiletým muž ze severu Čech, který si domluvil schůzku s třináctiletou dívkou (šlo o starší figurantku). Muž pak redaktorům popsal, jak loví malé děti.

Redaktoři idnes.cz založili na chatu falešný profil. Mělo jít o třináctiletou dívku. Na tu zareagoval padesátiletý muž ze severu Čech. Začal si s dívkou psát. Pak jí začal popisovat, co by s ní rád prováděl. Poslal jí fotku penisu a nutil ji k tomu, aby mu také posílala nahé fotky. Nakonec ji přemluvil ke schůzce. Na setkání samozřejmě redaktoři neposlali malé dítě, ale plnoletou figurantku, kterou stylizovali do mladé dívky.

Muž na schůzku dorazil. Když ho redaktoři konfrontovali, začal jím odpovídat, proč loví děti.

„Z mailové adresy Zvrhlý pán jste třináctileté Aničce poslal video, kde masturbujete a ejakulujete. Napsal jste jí, že to budete stříkat i na ni. Přijde vám normální posílat něco takového nezletilé dívce,“ ptal se redaktor webu idnes.cz. Deviant uvedl, že na internetu je vše takové zvláštní. Pak tvrdil, že penis, který dívce poslal, nebyl jeho. Že fotku stáhl na internetu. Začal tvrdit, že s třináctiletou dívkou sex mít nechtěl, že šlo jen o fantazie. „Ale nechtěl jsem to nikdy dělat a ani jsem to nikdy nedělal. Já jsem nebyl nikdy trestaný ani u sexuologa,“ uvedl muž, který redaktorům pořád tvrdil, že si myslel, že dívka je ve skutečnosti starší, že se na netu jen omlazuje.

Pak dostal dotaz, proč na chat chodí. „Asi abych si zkrátil čas. Pořád jsem žil v tom, že ta dívka je starší. Já záměrně nevyhledávám malé děti. Žil jsem prostě v tom, že je to jinej svět. Ono všechno na xchatu je takové perverzní,“ uvedl muž pro idnes.cz.

Muž také uvedl, že má malého syna. Kdyby prý někdo kontaktoval jeho, tak se bude muž velmi zlobit. Také dostal dotaz, proč používá přezdívku ZVRHLÝ PÁN. „To vzniklo asi v průběhu let, co je člověk na xchatu. Potkal jsem tam spousty lidí, kteří mě asi nasměrovali někam… Pro někoho jsou to zvrhlé věci, pro někoho ne… Každý jsme svým způsobem zvrhlý. Opravdu pro někoho je to zvrhlé, pro někoho ne,“ uvedl deviant, který na závěr rozhovoru řekl, že si všechny profily zruší a zůstane jen na seznamce.

Související články

Další články