Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Český paletový král je větší bourák než Chuck Norris: Podívejte se, jak lamželezo Macura sklátil paletové prkénko!

+ Další fotografie

Vypadá to, že Česko má svého Chucka NorriseSupermana v jednom. A není to nikdo jiný než obdivovatel italských pláží a lahví pohozených v písku – Zdeněk Macura (39). Ten totiž předvedl ve svém nejnovějším užitečném videu efektní způsob práce s paletovým prkénkem.

„Toto video ukazuje jeden ze způsobů, jak lze vypáčit prkénko z palety, a to pomocí jiného prkna,“ prozradil Zdeněk obsah krátkého instruktážního záznamu. „Nutno podotknout, že takto snadno lze vypáčit jen taková prkna, která nejsou úplně na kraji palety. U prken na krajích palety bývají delší hřebíky, které zajíždějí až do dřevěných kostek, a v těchto případech páčení trvá obvykle déle…“ dodal, aniž by byl účel jeho snažení milionům fanoušků a poddaných zcela objasněn.

Je ovšem možné, že se teď Macurovi bude rychlopráce s paletami hodit, protože je přeci po svátcích bití žen – Velikonocích. Ve svém paletovém domečku tak může náš král v hermelínovém plášti přivítat a poskytnout útěchu celému zástupu schovanek, které byly o svátcích svými muži řádně zmrskány.

Související články

Další články