Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Český MMA bojovník Petr Leheň podlehl rakovině: Zůstaly po něm dvě dcery, truchlí i legenda

Zdroj: czechmuaythai.cz / OH
MMA
Smutnou zprávu se dozvěděli zápasníci bojových sportů v Česku. Nadějný fighter a trenér Petr Leheň podlehl zákeřné nemoci - rakovině. Jeho přední doménou byl thajský box, závodil však i ve smíšených bojových uměních (MMA). Redakci eXtra jeho kolega a nejslavnější český zápasník thajboxu Ondřej Spejbl Hutník svěřil, že Petr byl velmi nadějný zápasník...

"Líheň, jak jsem mu říkal byl dobrý kluk, je ho škoda. Kdo můžete, zkuste prosím pomoci jeho rodině aspoň nějakou finanční částkou. Čest jeho památce," řekl eXtra Hutník, který tak vyzval stejně jako řada českých zápasníků fanoušky bojových sportů k hromadné sbírce.

Petr zemřel náhle a zůstaly po něm přítelkyně a dvě dcery, z nichž jedné jsou teprve tři týdny Svého tátu bohužel už nikdy neuvidí. Petr podle českých zápasníku byl velký srdcař. A fér člověk... Kromě svého primárního thajského boxu, kde působil i jako trenér, se věnoval také MMA. Byl členem organizace pražského Hanuman Gymu.

"Pokud byste chtěli, je možnost podpořit holky přes Nadační Fond Babylon, díky kterému je to možné. Číslo účtu je 1024355898/6100, do poznámky je nutné uvést „Petr Leheň”," dodal Hutník, kterého smutná zpráva zasáhla.

Související články

Další články