Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Český milionář Kant (63) a jeho tanečnice Margarita (25): Dvojitá svatba a děti!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Láska si nevybírá
Český podnikatel a milionář Miloš Kant (63) na sebe strhl velkou pozornost při filmovém festivalu v Cannes, když na červeném koberci před objektivy všech přítomných médií požádal o roku svoji o 40 let mladší přítelkyni Margaritu (25). Zvláštní na tom bylo především to, že pár se znal pouhých 6 týdnů. Plány na svatbu a děti na sebe nenechaly dlouho čekat. Kant už má o všem jasnou představu.

Zamilovaná dvojice se od svých zásnub od sebe nehnula ještě ani na minutu Užívají si jeden druhého a nenávistných komentářů si nevšímají. Bývalou tanečnici u tyče Margaritu, kterou Kant potkal ve svém nočním podniku ve Švýcarsku, veřejnost osočuje z toho, že je vypočítavá a že do lásky ke staršímu Milošovi má daleko.

Spíš než city prý Margaritu ke Kantovi táhne láska k penězům. Pod většinou příspěvků si mladá Portugalka musí číst komentáře typu "Tak velká láska k penězům" nebo "Vypadá to, jako bys randila s dědou."

Tyto názory od škarohlídů si však zaláskovaný páreček nebere k srdci a místo toho plánují svoji budoucnost. Miloš Kant se svěřil v televizním pořadu Seven Days s tím, že svatbu chtějí uskutečnit za 3 až 4 měsíce. Podnikatel se bude ženit poprvé, a tak chce mít veselku ve velkém stylu. Kant se svěřil s tím, že obřady budou dva. Jeden v kostele a druhý na úřadě. Také doplnil, že by si přál s Margaritou děti.

Tak snad jim láska vydrží a vše se podnikateli splní do posledního přání.

Související články

Další články