Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Český Mentalista: Vše, co potřebujete vědět o nové kriminálce Profesor T.

Zdroj: TV Nova, archiv
+ Dalších 23 fotografií
Nová kriminálka
Uznávaný profesor kriminologie Jáchym Tauber v podání Pavla Řezníčka (52) začne už v neděli rozkrývat ty nejtěžší zločiny. Seriál Profesor T. v mnohém připomíná Mentalistu, v jehož obleku s vestičkou několik let exceloval australský herec Simon Baker (49).

Profesor T. je nový kriminální seriál z českého prostředí, který divákům slibuje mnohé. Nápadně se podobá populárnímu Mentalistovi, který skončil už před třemi lety, přesto se stále reprízuje.

Život podivínského samorosta, uznávaného profesora kriminologie Jáchyma Taubera, obrátí vzhůru nohama jeho bývalá studentka. Nadporučice kriminální policie Amálie Drápalová ho požádá o pomoc při řešení složitého a citlivého případu. Ani jeden netušil, že se z nahodilé spolupráce stane pravidlo.

Právě tohle setkání připomíná začátek seriálu Mentalista. Ačkoliv z jiných příčin, Patrick Jane a Theresa Lisbon začali spolupracovat podobně.

Tauber svým důvtipem, doprovázeným ostrým smyslem pro humor, vždy rozklíčuje každý případ. Geniální, avšak asociální profesor bude Amálii a jejím kolegům pomáhat při řešení případů, jichž by se pro jejich citlivost ostatní zalekli.

Nebudou to pouze zločiny, Profesor T. nabídne i pohled do soukromí hrdinů. Šéfová Amálie dřív chodila s Tauberem, její kolega ji tajně miluje a vedoucí útvaru je alkoholik.

V hlavních rolích uvidíme Pavla Řezníčka, známého z filmů Sametoví vrazi nebo Anthropoid, po boku Sarah Haváčové, pro kterou je Amálie první velkou úlohou na televizní obrazovce.

Související články

Další články