Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Český lev očima Sama Dolceho: Kdo si odnáší pomyslnou korunku a která osobnost sáhla vedle?

Český lev očima Sama Dolceho: Kdo si odnáší pomyslnou korunku a která osobnost sáhla vedle?
Zdroj: Herminapress / se souhlasem Sama Dolceho / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
módní policie

Devětadvacátý galavečer Český lev, který byl věnován Ukrajině, je za námi. Vyhlášení nejlepších herců a snímků uplynulého roku si nenechala ujít řada osobností. Kreativní ředitel Miss Czech Republic a módní stylista Sam Dolce si pro redakci eXtra.cz posvítil na čtyři nejvýraznější modely celého večera. Kdo zazářil a která celebrita sáhla tentokrát vedle?


Jak si tento slavnostní galavečer žádá, několik oceněných i neoceněných žen nad rámec důstojnosti skutečně zazářilo.

Elizaveta Maximová

Pomyslnou korunku si za mě celkovou vizáží a originálně řešeným stylingem, skládajícím se z overalové róby, zaslouží herečka Elizaveta Maximová. Na Českého lva vynesla na míru ušitý model od Lukáše Macháčka. Zářivě třpytivý overal s dlouhými rukávy zahalil tělo herečky až ke krku. Ombre stříbrnočerné flitry září i pod nařaseným transparentním svrchním pláštěm a z tohoto originálního modelu tak dělá důstojnou róbu.

Elizaveta model vhodně doplnila subtilními páskovými jehlami a ještě subtilnějšími diamantovými náušnicemi. O bezchybnou vizáž se postarala Hristina Georgievská a Marty Tyl o vlasový styling, který je svým krátkým střihem u ženy nevšedním, ostatně jako její celkový styling.

Aňa Geislerová

Další z řad oslnivých hvězd večera byla Anna Geislerová ve stříbrných flitry pošitých šatech s jedním rukavem od značky "Chatty". Herečka je vhodně doplnila kovově stříbrným psaníčkem, páskovými jehlami a šperky z bílého zlata od značky Cartier. O bezchybnou vizáž herečky se postarala Renata Zelinková.

Jana Plodková

Herečka Jana Plodková vynesla zlatavou róbu s pláštěm přes ramena ze stejného materiálu od designérky Zuzany Kubíčkové. Ke své róbě zvolila šperky značky Cartier, zejména vynikal zlatý řetízek, který doplnil véčkový střih v dekoltu. Okouzlující vizáži herečky dominoval i překrásný vlasový styling.

Olga Lounová

Velmi krásná zpěvačka a herečka Olga Lounová pokulhává s výběrem svých outfitů. Bohužel ani tentokrát neměla při výběru šatů šťastnou ruku. Sice svými barvami jasně žluté, přepásané modrou stuhou, neverbálně odkazují její postoj k podpoře Ukrajiny, nicméně letní vzhled těchto monolitních koktejlových šatů s holým ramenem není vhodný na galavečer. Totéž platí i o vlasovém stylingu, který by se spíše hodil na garden party. Tak třeba příště.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy