Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Český lev očima módní policie: Extravagance, hluboké výstřihy či jednoduchost

Zdroj: Profimedia.cz / Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
galerie
Letošní 28. ročník udílení filmových cen Českého lva je již za rohem. Již v sobotu 6. března budou oznámeni vítězové všech kategorií. Ceremoniál se uskuteční jako obvykle v pražském Rudolfinu, avšak kvůli pandemii koronaviru ve velmi omezeném množství osob. A diváci, kteří čekají i na pestré módní kousky a róby, které dámy a pánové vynáší letos, o pořádnou a bohatou podívanou přijdou. Pojďme si alespoň připomenout ty nejlepší módní kousky, které v minulosti hvězdy vynesly.

Už 6. března se dozvíme, kdo získá Českého lva v té které kategorii. Slavnostní ceremoniál se letos uskuteční kvůli pandemii koronaviru v omezeném počtu osob, které musí mít negativní test.

Oproti minulým ročníkům tak diváci přijdou o bohatý zástup hvězd v róbách, které často vybírají i několik měsíců dopředu.

Některé osobnosti sází na jednoduchost, jiné na extravaganci. Pojďme si připomenout ty nejskvostnější módní kousky, které slavné dámy vynesly v loňských ročnících.

Skvostné róby loňských ročníků

Vítězka Českého lva v kategorii hlavní ženský herecký výkon roku 2020 se stala herečka Tereza Ramba, které oblékla róbu od českého návrhářského dua La Formela a působila jako antická bohyně. Výraznou růžovou toaletou zaujala i herečka Martha Issová, která rozzářila celou událost.

Nepřehlédnutelnou osobou byla na 26. ročníku Českého lva módní návrhářka Vanda Janda, která vynesla bohaté fialové šaty, které si sama navrhla a ušila. Ozdobou téhož ročníku byla i herečka Jenovéfa Boková, která oblékla červenou róbu. Letos je navíc herečka nominována na Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli.

Na udílení cen z roku 2018 nejvíce uchvátila půvabná modelka Diana Kratochvílová, která oblékla odvážnou róbu s hlubokým výstřihem a lidé měli problém koukat se jinam. Ve stejném roce zaujala volbou zelené róby i herečka Jana Plodková, ve které vypadala jako éterická bytost, letos je herečka nominovaná na Českého lva za nejlepší herečku v hlavní roli.

Související články

Další články