Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Český lev 2021 očima módní policie: Schneiderová ukázala vše, Plodková vsadila na zlatou

Zdroj: foto M. Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
28. ročník předávání prestižních cen Český lev je za námi. Budova pražského Rudolfina se nezaplnila celebritami ze všech koutů země jako obvykle, a to kvůli šířící se pandemii koronaviru. Přesto bylo na co koukat. Podívejte se ty nejlepší a nejhoší róby, které celebrity na Českého lva vynesly. Kdo oslnil? A kdo přišel s igelitkou v ruce?

Prestižní udělování ocenění Český lev zná své vítěze a 28. ročník je uzavřen. Pražské Rudolfinum nebylo po strop plné známých osobností z filmového a televizního světa jako obvykle, ale rozhodně se bylo na co koukat, a to přesto, že všichni hosté museli nasadit respirátor a přinést negativní PCR test.

Odvážné modely

Nejvíce na sebe upozornila herečka Jitka Schneiderová, která zvolila průsvitné černé šaty od Christiana Diora. Celý look doplnila výraznou rtěnkou, která dodala Jitce šmrnc. Herečka se chopila předávání ceny za nejlepší masky.

Herečka Jana Plodková oslnila zlatými šaty značky Victoria Beckham, které doplnila jednoduchým psaníčkem.

V jednoduchosti je krása

Tyhle herečky se řídily nadčasovým a nesmrtelným heslem: V jednoduchoti je krása. Róbu Leeda v barvě holubí šedi zvolila Bára Poláková, která získala nominaci za vedlejší roli ve filmu Krajina ve stínu. Herečka z filmu V síti Tereza Těžká oblékla bílé šaty s krajkovou výšivkou, ve kterých vypadala velmi něžně.

Senzačně vypadala i herečka Sandra Nováková, která oblékla černou róbu od Toma Forda s holými rameny. Na půvabnou herečku, která předávala cenu za nejlepší zvuk bylo radost pohledět.

Móda z obýváku

Aňa Geislerová, která volbou róby nikdy nezklame, avšak tentokrát se z osobních důvodů na slavnostní předávání cen nedostavila, stejně tak jako nominovaná herečka v hlavní roli Jenovéfa Boková

Největší faux pas předvedla herečka Jaroslava Pokorná, jež byla nominovaná za vedlejší roli ve filmu Šarlatán, která přišla na předávání cen s igelitkou v ruce, ve které schovávala pravděpodobně střevíčky.

Související články

Další články