Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Český lev 2020: Arichteva měla strach z odhalené kůže, Havlová juchala na pánech

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 21 fotografií
fotogalerie
Předávání filmových cen se letos opravdu vydařilo. Na večírku byla za hvězdu zejména herečka Veronika Arichteva (33). Ta přiznala, že z odhalené kůže měla velké obavy. Rozporuplný večer pak prožila Dagmar Havlová (66). Začátek večera si užívala a rozdávala úsměvy. Dokonce juchala na pánské toaletě. Pak ale společnost opustila bočním vchodem. Prý se jí udělalo mdlo a museli ji podpírat kolegové.

Nejodvážnější šaty večera vynesla hvězda komického tria 3v1 Veronika Arichteva. Ta celý večer hlídala, aby jí z dekoltu nevykouklo něco, co by ve slušné společnosti vykukovat nemělo. Veronika Arichteva na svém instagramovém účtu přiznala, že měla velké obavy.

"Tak teď nevím. Buď se mi chtělo čůrat nebo mi byla zima. Možná jsem byla nervózní z toho výstřihu, schovávala v dlaních chlebíčky, nebo jsem si moc utáhla to psaníčko," napsala Veronika ke svému snímku.

Havlová v problémech

Náročnou noc má za sebou Dagmar Havlová Na počátku večera byla okouzlující a rozdávala úsměvy. Pak s Terezou Ramba dokonce juchala na pánské toaletě.

Jenže večer pro bývalou první dámu dobře nedopadl Po předávání cen se Havlové udělalo mdlo. Minuty po slavnostním ceremoniálu trávila Havlová v uzavřeném VIP salónku. "Vtom se zničehonic sesunula k zemi. Po okamžiku šoku se však její okolí duchapřítomně vzpamatovalo a přispěchalo Dagmar Havlové na pomoc," uvedl Blesk.cz. Když se podařilo Havlovou dostat na čerstvý vzduch, udělalo se jí okamžitě lépe.

Dycky Most!

Vydařený večer mají za sebou herci, kteří zářili v seriálu Most! Zdeněk Godla na slavností večer vyvedl sympatickou manželku. V okouzlující dámu se proměnila také Erika Stárková, která v seriálu hrála bráchu Pavla. Večírek na Lvech si užil také Jiří Schmitzer Na snímky herců a hereček se podívejte do fotogalerie. Snímky ve fotogalerii byly pořízeny na mobilní telefon značky Huawei Honor 20 Pro.

Související články

Další články