Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Český Lev 2017 online: Aňa Geislerová prohlásila, že DÁ VŠEM, a Karel Roden byl za HULVÁTA! Jinak to byla NAVONĚNÁ BÍDA!

Zatím je předávání cen takové nemastné, neslané.
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 8 fotografií
Český lev 2017 je tady a eXtra.cz musí být samozřejmě u toho. Přineseme vám podrobné informace ze světa celebrit, které si nenechaly tento galavečer ujít. Červený koberec, luxusní a drahé róby, výstavní šperky. Takhle vypadá začátek předávání cen Český lev 2017. Nejvíce nominací získal dlouho očekávaný film Masaryk v čele s Karlem Rodenem. Tak uvidíme, kolik nominací během večera promění.

22:00 – Cenu za nejlepší film získal film Masaryk. A tím předávání českých lvů pro rok 2017 končí. Nebýt moderátorky Adély Banášové, tak je to velká nuda. Gregor si tam něco fidlal na klavír, všichni byli v černém jako na pohřeb a nikdo neudělal pořádnou show. Navoněná bída!

21:55 – Karel Roden si odnesl cenu za nejlepší mužský herecký výkon, což je moc pěkné, ale jeho řeč už tak hezká nebyla. Roden pronesl jen strohé díky a odkráčel. Sice herec vypadá na svůj věk úchvatně a šílí po něm i mladší ženské osazenstvo, ale chovat se neumí.

21:50 – Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli předvedla Michalina Olszańsk, která si střihla ve filmu hlavní roli Olgy. Moc sympatická Polka. Ale zase v černém, což je prostě škoda. Ženské se nedokážou při galavečeru Český lev ani trochu odvázat. Palec dolů rozhodně!

21:45 – Aňa Geislerová na sebe práskla při předávání ceny, že by nejraději dala všem. No takže afterparty bude stát za to. To víme už teď, protože Aňa už několikrát dokázala, že se umí opít jako chlap a perfektně odvázat.

21:40 – Cenu za mimořádný umělecký přínos převzal Jiří Bartoška a Eva Zaoralová. Jiří opět nezklamal a předvedl se jako dokonale stárnoucí elegán. Kéž by takhle všichni chlapi v jeho věku tak vypadali. Aspoň by bylo i na stará kolena na co koukat.

21:27 – Jiřina Bohdalová přišla v docela sexy šatech. Je to vcelku překvapení, protože u Jiřinky jsme spíše zvyklí na to, že do společnosti chodí v prapodivných modelech, které připomínají její strašidelné pohádkové role. Sice pak něco blekotala do mikrofonu a trochu znejistila Adélu Banášovou, ale jinak to ušlo. Sklenička na kuráž určitě padla.

21:09 – Vojta Kotek se v jednom rozhovoru svěřil, že přestal tolik pít alkohol a pařit. Prý bylo kdysi opíjení na denním pořádku, ale takhle to dál už nešlo. Jednak už není nejmladší a nezvládá ranní kocoviny a taky chtěl změnu. Přestal tedy tolik pít, už není opuchlý a dokonce i zhubl. Tleskáme.

20:51 – Jana Plodková má od nás pochvalu. Konečně se na pódiu někdo ukázal v jiné, než černé róbě. Šaty Janě perfektně padly a spolu s Adélou vypadaly jako dvě bohyně. Bohužel herečka nejspíše nezná hřeben. Její účes alá pudl proběhl křovím v nás zanechal rozpačité reakce.

20:42 – Zpívá Vojta Dyk (31). Hezké. To je asi tak všechno, co se dá k jeho vystoupení říct. Je vidět, že ho Tatiana Vilhelmová (38) drží zkrátka. Chudák kluk je jako leklá ryba bez energie. Chtělo by to mladou, čerstvou krev!

20:28 – Nejlepší mužský herecký výkon předvedl Oldřich Kaiser ve filmu Masaryk. Kupodivu přišel střízlivý a byl vtipný. Jednoznačně překvapení večera.

20:24 – Cenu za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli získala Klára Melíšková za film Já, Olga Hepnarová. Tohle je samozřejmě úspěch, ale Klára svojí róbou nijak neoslnila. Černá neurazí, ale ani nenadchne. Zatím nuda.

20:16 – Zatím se nic zvláštního neděje. Cenu za nejlepší dokumentární film přebral režisér Miroslav Janek za snímek Normální autistický film. Adéla Banášová hází jednu vtipnou perlu za druhou. Zatím nás v sále nikdo neohromil. Tak čekáme, kdy se konečně někdo ukáže.

20:08 – Moderátorkou galavečera Český lev 2017 je Adéla Banášová. Vypadá naprosto úchvatně a prozatím se zdá, že tahle volba moderátora byla opravdu skvělá. Adéla je inteligentní, vtipná a umí perfektně reagovat.Leoš Mareš a Libor Bouček (36) si můžou závistí okusovat nehty na gauči.

Související články

Další články