Tereza Cvingerová, Adam Pánek, Vašek Sivák a Lukáš Blinka, to jsou jména nových mistrů Evropy. Hned dvojnásobnou mistryní Evropy se stala Tereza Cvingerová, která v disciplíně kicklight jednoznačně porazila soupeřku z Itálie a v druhém finále, v disciplíně lightcontact, těsně zvítězila nad reprezentantkou z Turecka a stala se tak nejúspěšnějším reprezentantem české výpravy.

Nejtěžší člen českého týmu, 127kilový Adam Pánek se stal mistrem Evropy v disciplíně kicklight poté, co si poradil ve finále s chorvatským protivníkem a předtím zvítězil v těžkém semifinále nad borcem z Makedonie.

V královské disciplíně kickboxu, tedy K-1, kraloval ve váze do 63,5 kg jeden z největších talentů posledních let Vašek Sivák. Poté, co ve čtvrtfinále zvítězil nad soupeřem z Polska, vyhrává KO v semifinále s bulharským zápasníkem. Svůj titul po velmi tvrdém boji a fantastickém výkonu získává nad Ukrajincem.

Posledním českým medailistou a mistrem Evropy se stává Lukáš Blinka, který v K-1 do 71 kg porazil ve čtvrtfinále Maďara, po těžkém boji zvítězil nad Řekem a ve finále poráží TKO italského favorita. Česká republika odjíždí z mistrovství Evropy s největším úspěchem v historii českého kickboxu, s 5 zlatými, 4 stříbrnými a 2 bronzovými medailemi! 15členný tým českých lvíčat se v celkovém hodnocení 35 evropských států stává nejúspěšnějším týmem mistrovství Evropy v přepočtu medailí na jednoho zápasníka! Více informací najdete na www.csfu.cz.