Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Český Ken Robert Paulat vyrazil za velkou louži a nebyl sám: O co šlo?

+ Další 4 fotografie
Robert Paulat alias český Ken a generální ředitel kliniky Medico Beauty odletěl se svým dvorním plastickým chirurgem Blankou Vraspirovou na prestižní celosvětový kongres do Miami. Za čím se vydali?

Podle našich ověřených zdrojů neodletěli pouze za vzděláním a novinkami, jak prezentovali na sociálních sítích, ale byli zastiženi na Key Largo, kde si užívali vodních radovánek a nočního života.

Robert Paulat je v tuto chvíli single a zda se nám zamilován. Dlouho už se spekulovalo, že hledá partnera svého života. Roberta si můžete v jeho začátcích pamatovat jako českého Kena. Čím byl ale starší, tím zjišťoval, že ho baví plastická chirurgie, ale z opačného pohledu.

Proto začal pracovat na plastické a estetické klinice Medico Beauty, kde se vypracoval až na místo ředitele kliniky. Robert se snaží vézt kliniku tím správným směrem, a proto často se v oblasti plastické chirurgie zdokonaluje všude po světě.

Tentokrát vyrazil do Miami a rozhodně nebyl sám. Doprovod mu dělal vyhlášený plastický chirurg Blanka Vraspirová.

Mohlo by vás zajímat

Další články