Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Český Ken Robert Paulat pro eXtra.cz: Promluvil o blížícím se porodu a netradiční výchově Andrease

Zdroj: Se souhlasem Robert Paulat
+ Další 3 fotografie
dítě

Český Ken a majitel plastické a estetické kliniky Robert Paulat (42) se zanedlouho stane otcem. Na svět mu přivede prvorozeného syna Andrease náhradní matka. Robert eXtra.cz prozradil, kdy by měl porod proběhnout a také to, jak se bude snažit skloubit práci a mateřství. 

Robertu Paulatovi se zanedlouho splní jeho životní sen. Na svět mu přivede náhradní matka prvorozeného syna Andrease.

"Tuto středu rodíme, je to strašný nápor," řekl budoucí otec redakci eXtra.cz. Majitel estetické a plastické kliniky děti miluje a kladný vztah k nim měl od mládí.

"Už od dětství jsem měl velký vztah k dětem. Ve svých dvaceti letech jsem měl důležitý vztah s partnerkou Klárkou, se kterou jsme chtěli děti. Zemřela bohužel na rakovinu. Od té doby ve mně byla myšlenka, že se jednou stanu otcem," přiznal před časem eXtra.cz.

Robert Paulat: U miminka bude chybět maminka

Robert přiznává, že u miminka bude chybět matka, na druhou stranu se rozhodl, že bude pracovat na poloviční úvazek a do toho si vezme mateřskou.

"U miminka bude chybět maminka. Plánuji, že budu na poloviční úvazek na mateřské dovolené. Našel jsem chůvičku, která má zkušenosti s takto malými dětmi. Takže tam bude i ten ženský element. Bude mi pomáhat i moje maminka, která se už nemůže dočkat vnoučka. Malý Andreásek bude dostávat lásku od celé rodiny," dodal.


Související články

Další články