Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Český Ken Robert Paulat bude otcem: Syna Andrease mu porodí náhradní matka

Český Ken Robert Paulat bude otcem: Syna Andrease mu porodí náhradní matka
Zdroj: Se souhlasem Robert Paulat
+ Další 3 fotografie
detaily

Robert Paulat (42), majitel plastické a estetické kliniky, a také muž, jenž je považován za českého Kena, se stane otcem. Dítě mu přivede na svět náhradní matka, která ho už nyní nosí pod srdcem. Robert již ví, jaké jméno miminko dostane i jaké bude mít pohlaví.

"Už od dětství jsem měl velký vztah k dětem. Ve svých dvaceti letech jsem měl důležitý vztah s partnerkou Klárkou, se kterou jsme chtěli děti. Zemřela bohužel na rakovinu. Od té doby ve mně byla myšlenka, že se jednou stanu otcem. Bylo to pro mě důležité, protože si myslím, že rodina stojí nad vším ostatním, jako je kariéra, práce a podobně," prozradil Robert Paulat v rozhovoru pro Super.cz.

Bude chybět maminka, lásku ale dostane od celé rodiny

Na výchovu chlapečka bude Robert sám, pomocnou ruku mu ale ráda podá i jeho maminka. "U miminka bude chybět maminka. Plánuji, že budu na poloviční úvazek na mateřské dovolené. Našel jsem chůvičku, která má zkušenosti s takto malými dětmi. Takže tam bude i ten ženský element. Bude mi pomáhat i moje maminka, která se už nemůže dočkat vnoučka. Malý Andreasek bude dostávat lásku od celé rodiny," uvedl.

V rozhovoru také prozradil, že se s náhradní matkou velmi sblížil a chce s ní zůstat nadále v kontaktu, plánuje být i u porodu.

"S náhradní maminkou jsem prožíval všechna lékařská vyšetření, každý den jsme v kontaktu, často se setkáváme. Stali se z nás přátelé a maminku Andreaska budeme vídat i po porodu. Bude to teta. Až malý vyroste, pak mu vysvětlím, že ho tato náhradní teta přivedla na svět. Myslím, že je důležité, aby tohle všechno věděl."

Robert dále dodal, že po porodu přejde s miminkem na umělou výživu. "Dnes je na trhu mnoho kvalitních výživ, takže bude krmený mnou a chůvičkou."

Jako úspěšný podnikatel se ale své práce vzdávat nebude, věří, že zvládne jak syna, tak i kliniku vést tak, jak nejlépe umí.

"Mým prvním dítětem byla moje klinika. Budu tam fungovat na poloviční úvazek. Věřím svému týmu, že vše zvládne. Dítěti budu chtít dát maximum svého času," dodal.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy