Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Český Ken poprvé ukázal syna: I svobodný tatínek může dobře vychovat své dítě, říká Paulat

Zdroj: Se souhlasem Robert Paulat, CNN Prima News, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Novopečený otec

Český Ken Robert Paulat (42) se před několika dny stal otcem. Chlapce mu porodila náhradní matka, která se podle jeho slov stala jeho dobrou kamarádkou. Robert se v reportáži na CNN Prima News zcela poprvé pochlubil svým synkem Andreasem. 

Majitel estetické a plastické kliniky a český Ken Robert Paulat se stal před pár dny otcem vytouženého chlapce, kterému dal jméno Andreas. Pocity jsou neskutečné. Nedá se to vůbec vysvětlit. Je to něco mezi nebem a zemí. Splnil se mi velký sen. Prcek spinká na mé hrudi. Budeme v nemocnici zůstávat tři dny," sdělil první dojmy z porodu Paulat pro eXtra.cz.

Náhradní maminka

V pořadu na CNN Prima News Robert v sobotu 17. července chlapce poprvé ukázal veřejnosti. Chtěl hlavně všem ukázat, že i svobodný tatínek může vychovávat dítě a může v tom být dobrý. „Použili jsme náhradní maminku, ale mé sperma,” prozradil v reportáži.

Dodal také, že svého syna hodlá již od mladého věku připravit na to, že nemá maminku, ale proběhlo u něj surogátní neboli náhradní mateřství. Uvedl také, že se s náhradní maminkou spřátelil a bude jí před chlapcem říkat 'teta'.

Související články

Další články