Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Český Ken po 20 letech před objektivem: Tělo má vyrýsované do posledního detailu

+ Dalších 10 fotografií
proměna
Roberta Paulata (40) zná spousta lidí spíše jako českého Kena. Před dvaceti lety se živil jako model, ale od té doby utekla už spousta času. V současné době je považován za odborníka na plastickou chirurgii a samotný Robert Paulat se nechal slyšet, že v tomhle odvětví cítí perfektně a baví ho to. Nedávno ale přijal opravdovou výzvu. Po dvaceti letech se postavil před objektiv a nafotil stejně žhavé snímky jako v roce 1998.

Robert Paulat se v Česku původně proslavil jako dokonalý Ken, který má vychytanou každou partii svého těla. Před dvaceti lety nafotil sérii žhavých fotek. Jenomže tehdy mu bylo kolem dvaceti let, modelingem se živil a jeho kariéra byla v začátcích.

Od té doby stihl mít svůj pořad Občan Ken, svěřil se, že bojoval s drastickými dietami a nežil příliš zdravým životním stylem. Jeho priority se ale s přibývajícími lety začaly měnit. „Jídlo je z 80 procent to nejdůležitější, protože když budeme jíst česká jídla, jako je svíčková, rajská a k tomu pytel bonbonů nebo čokolády, nikdy se nedostaneme k dobrému výsledku," nechal se slyšet Robert Paulat.

V současné době je Robertovi čtyřicet let, jako model se již neživí, ale zato se mu daří v oblasti plastické chirurgie. Momentálně zakládá novou kliniku a kromě toho byl postaven před velkou výzvu. Poslední měsíce dře v posilovně, aby jeho postava vypadala tak, jak si představuje.

A jeho makání evidentně nese výsledky. Po dvaceti letech mu totiž bylo nabídnuto, že může opět stanout před fotoaparátem jako model. „Mám z toho obrovskou radost, protože se jen tak nepovede ve 40 letech nafotit editoral v Miláně,“ svěřil se Robert eXtra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články