Finalista Hlasu David Bisek (29) není žádné ořezávátko. Jako jeden z mála Čechů ví, jaké je spolupracovat s Justinem Bieberem (22) – psali jsme ZDE.

Nyní si ale řekl, že dost bylo práce v zahraničí, a ovládne také zapáchající tuzemský rybníček.

Na sociálních sítích oznámil, že připravuje se svým kamarádem Markem Donátem (Dony) pro fanoušky album s názvem Rebel Lion.

„Ano, je to tak. Připravujeme album, které bude zatím v digitální podobě. Náš nový song s názvem LEV už zní v rádiu a příští týden točíme k němu videoklip, na který se moc těšíme. Celé album plánujeme udělat s naším producentem Heronem, protože přesně ví, co chceme. Představujeme si 12 písniček a každý bude mít také jednu sólovou,“ uvedl pro eXtra.cz Bisek.

Když dobře vypadáte a ještě něco umíte, tak se kariéra dělá dobře. Bisek nepotřebuje exhibovat na vyčpělém Slavíkovi, jako to dělá 90 procent českých zpěváků. On míří do zcela jiného levelu. Tahle game se rozjíždí a už teď slyšíme hodně nadupané motory. Holky si budou trhat rodidla a Česko uvidí, jak vypadá skutečná kvalita, která je něco zcela jiného než hra na kvalitu.