Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Český hokejový tým po kvalitním výkonu porazil Švýcarsko a jsme ve čtvrtfinále olympijského turnaje

Gól na 2:1 vstřelil Dominik Kubalík.
Český hokejový tým podal proti Švýcarsku velmi dobrý výkon. Po přesvědčivém vítězství 4:1 vyhrál skupinu. A teď to nejdůležitější - reprezentace postupuje přímo do čtvrtfinále olympijského turnaje.

Švýcarsko už dávno není žádný hokejový nazdárek. Čekala se urputná bitva. Češi ale utkání zvládli a předvedli velmi kvalitní výkon. A teď to nejdůležitější – česká hokejová reprezentace postupuje přímo do čtvrtfinále olympijského turnaje.

Češi dnes měli jiskru, byli lepší v osobních soubojích a bruslili lépe než soupeř. Národní tým se dostal do vedení 1:0. Švýcaři dokázali ještě vyrovnat. To ale od nich bylo všechno. Za stavu 1:2 ve svůj neprospěch zkusili Švýcaři odvolat gólmana. Inkasovali ale další dva góly.

Výsledek 4:1 pro Českou republiku tak vypadá velmi hezky. Nároďák tak v klidu může vyhlížet soupeře pro důležité čtvrtfinálové utkání.

Mohlo by vás zajímat

Další články