Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Český hezounek boduje na světových molech. Předvádí společně s Naomi Campbell

Petr je fešák.
+ Další fotografie
To, že české modelky jsou v zahraničí opravdu úspěšné a stávají se z nich zahraniční hvězdy, je už téměř zvykem. Nyní má Česká republika i pánského zástupce v řadách světových modelů.

Petr Havránek (21) se stal jednou z tváří americké show značky Dolce&Gabbana, která se konala za účasti světoznámých celebrit v Rockefellerově centru. Na přehlídce tak reprezentoval novou kolekci značky společně s Naomi Campbell či synem Pierce Brosnana. Show si nenechala ujít Catherine Zeta-Jones, Nick Jonas, Sarah Jessica Parker, Diane Kruger, Dakota Fanning, Rita Ora či Jamie Foxx.

„Modeling mě baví. Poznávám nové lidi a místa. Bohužel, nastavení společnosti je trochu zvrácené. Všichni pak mají pocit, že musím být vždy dokonalý a krásný. Inteligence či talent nikoho nezajímá. Takže jsem rád, když pak můžu natáhnout pohodlné oblečení a točit,“ říká Petr, který se kromě modelingu věnuje i produkci a filmování. Na svém kontě má například nejnovější videoklip k hitu Lie To Me od nadaného Mikolase Josefa (22), který bude v květnu reprezentovat Česko v Eurovizi.

Mohlo by vás zajímat

Další články