Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Český autobus v Chorvatsku pohltily plameny: Uvnitř bylo 49 cestujících

+ Další 3 fotografie
nehoda
V sobotu večer prožili cestující v českém autobusu v Chorvatsku chvíle plné strachu. Vozidlo začalo na dálnici A1 hořet v zadní části, následně se oheň rozšířil a autobus shořel. Chorvatská média hovoří o tom, že nikdo z cestujících nebyl zraněn.

Autobus s českou poznávací značkou začal hořet v Chorvatsku na dálnici A1 ve směru ze Zadaru na Záhřeb. Podle serveru jutarnji.hr k incidentu došlo poblíž tunelu Sveti Rok. „V osm hodin jsme dostali hlášení o požáru na dálnici. Hořel autobus s českou registrační značkou a 49 cestujícími. Nikdo nebyl zraněn,“ uvedla pro portál policejní mluvčí Ivana Grbin.

K požáru vyjelo 5 jednotek hasičů, kterým se podařilo ho během krátké doby uhasit. Oheň s největší pravděpodobností vzplanul v zadní části autobusu, odkud se velmi rychle rozšířil přes celé vozidlo.

Chorvatská média hovoří o tom, že nikdo z cestujících nebyl zraněn. Nic se nemělo stát ani pasažérům vozidel, která projížděla okolo. Dálnice byla v jednom pruhu znovu zprůjezdněna zhruba v jedenáct hodin večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články