Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Český animovaný seriál Mrazivá tajemství rozhodně není pro slabé povahy! Hrají v něm Uzel a Rosenberg!

Radim Uzel.
Zdroj: archiv
Český animovaný seriál Mrazivá tajemství rozhodně není pro slabé povahy. Hraje v něm Rosenberg a řeší Bibli.

Mrazivá tajemství internetové televize Stream.cz mají další epizodu. A tentokrát je to opravdu do nebe volající. Díl Sodoma Gomora, který se zabývá knihou knih, Biblí, vzbudil silné emoce a rozdělil diváky na dvě nesmiřitelné skupiny. Není se čemu divit. Autoři si v něm rozhodně neberou servítky a není jim nic svaté. V seriálu se objeví Robert Rosenberg, Radim Uzel a další.

První řada Mrazivých tajemství se zabývala odhalováním chladnokrevných vrahů, manipulativních bestií a sexuálních deviantů, kteří se ve skutečnosti ukrývají v pohádkách. V nové sérii zašli autoři ale mnohem dál a rozhodli se pustit do tajemství biblických příběhů. Kromě vypravěče Pavla Rímského se do rekonstrukce příběhu pustil i zanimovaný Radim Uzel a Robert Rosenberg.

„Je to ta největší prasárna, jakou jsem kdy točil,“ říká se smíchem Robert Rosenberg (42).

V dalších dílech se mohou diváci těšit na mrazivá odhalení reality pohádek jako je Šípková Růženka, Popelka, Kráska a zvíře, ale i na díl věnovaným tématům Vánoc a Silvestra. Své role v těchto epizodách mají například Pavel Trávníček či Lukáš Pavlásek.

Související články

Další články