Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Češku v Mexiku znásilňovala zvířata. Co je s paní Evou dnes?

To byl horor
Prožívala peklo na zemi. Příběh české občanky Evy je opravdu hororový. Podle mexických novinářů paní Eva zažívala trýznivé věznění a byla nucena k sexu se zvířaty. V současné době je žena už v České republice.

Hororový příběh přinesl mexický list Vanguardia. Ženu údajně věznil muž, kterého označila jako Carlose Davida. Se zvrhlíkem se žena údajně seznámila před dvěma lety.

Muž ji pak držel v domě ve městě Saltiloo a nutil ji k sadomasochis­tickým praktikám. Dokonce ji nutil souložit se zvířaty. Mučené a znásilňované ženě se z domu hrůzy podařilo uprchnout na konci října, když se ocitla v nemocnici s poraněným předloktím.

V současné době paní Eva již pobývá v Česku. „Můžeme sdělit, že naše ambasáda v Mexiku poskytla konzulární pomoc české občance v nouzi. Ta se již v uspokojivém zdravotním stavu nachází zpět na území ČR. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování ale nemůžeme záležitost dále komentovat,“ uvedla pro web eXtra.cz tisková mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Mohlo by vás zajímat

Další články