Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Češku na Sardinii ubodal bývalý přítel: Vraždě musely přihlížet její malé dcerky

Vražda
Jednačtyřicetiletá Češka podlehla zraněním, jež jí způsobil její bývalý partner, který ji napadl nožem. Tragický incident se odehrál v sobotu večer na italském ostrově Sardinii ve městě Sorso. Celému činu přihlížely její dvě děti. Muž měl už kvůli dřívějšímu násilnému chování k Češce soudní zákaz styku. O tragédii informoval italský deník Corriere della Sera.

Podle listu Corriere della Sera nemá pětačtyřicetiletý Ital, bývalý přítel ubodané Češky, čistý trestní rejstřík. V sobotu večer se ve městě Sorso s Češkou ostře pohádal před barem. Celou hádku sledovaly její dcery ve věku devět a sedm let.

Po hádce agresivní muž vytáhl nůž a nebohou Češku několikrát bodl. Italská média uvedla, že nemají žádné bližší informace ohledně pozdějšího vývoje situace, podle všeho se ale zdá, že muž umírající ženu společně s dětmi odtáhl s sebou pryč. Policie přivolaná zákazníky z baru Češku našla až po půl hodině v domě ve městě Ossi, jižně od Sassari.

Vrah u sebe měl obě dcery

Podle italského listu bydlel v domě jeden známý pětačtyřicetiletého vraha, avšak v danou dobu se v něm nenacházel. Přivolaní lékaři už bohužel ženu nedokázali oživit. Itala, který se se ženou pohádal a pak ji ubodal, nalezli policisté v noci se soboty na dnešek na parkovišti u supermarketu v Sassari. U sebe měl i obě její malé dcerky, podle italského listu neutrpěly žádné zranění.

Související články

Další články