Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Češku (65) vdanou za mladého Pákistánce čekalo kruté vystřízlivění. Má strach, už dva dny nejedla

Češku (65) vdanou za mladého Pákistánce čekalo kruté vystřízlivění. Má strach, už dva dny nejedla
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
Pákistán
Pořádně těžké chvíle teď zažívá česká učitelka (65). Ta se totiž zamilovala do o 42 let mladšího Abdulláha (23) z Pákistánu. Spolu si dlouhé roky dopisovali na Facebooku, až se nakonec Češka rozhodla odcestovat za svou láskou na Dálný východ. Tam ji ale čekalo vystřízlivění a nyní má strach, jak to celé dopadne.

Jak se stane, že se do sebe zamilují dva lidi, kteří bydlí v různých koutech světa? Očividně si stačí dopisovat po Facebooku. Tak se podle webu The India Print dali dohromady česká učitelka a pákistánský mladík Abdulláh, kteří si psali po sociální sítě asi tři roky. Za tu dobu Češka zjistila, že chová k Pákistánci více než vřelé city, a tak za ním odletěla do jeho rodné země.

Řekla ano

Co na tom, že je Abdulláh podle zdroje Blesku nezaměstnaný a bez vzdělání. Jak deník uvádí, Pákistánec pracoval jako malíř pokojů, nyní ale nemá žádné peníze. Ani to ale nebránilo české učitelce, aby si zařídila vízum a setkala se se svou láskou na letišti v Láhauru.

Krátce nato Abdulláh Češku požádal o ruku. Jak by mohla říct ne svému mladému zajíčkovi. Vždyť se oba tak milují. Následovalo ale kruté vystřízlivění. Jelikož Abdulláh nemá žádné peníze, tak začal za úplatu svůj příběh nabízet novinářům. Podle zdroje Blesku dokonce tahá peníze ze své partnerky!

Jde mu o peníze

Ta celou situaci očividně nese velmi těžce, a tak podle zdroje Blesku už údajně dva dny nejedla. Rozhodně tomu nepomáhá ani fakt, že je zavřena v cizí zemi. Do Česka se zatím nemůže vrátit, tedy ne se svou láskou, protože Abdulláhovi se podle všeho nedaří získat vízum.

Po všech těch patáliích by si tak leckdo mohl říct, že Pákistánci nejde tolik o lásku jako o peníze, což potvrdil i nejmenovaný zdroj Blesku. „Oženil se kvůli tomu, že je chamtivý,“ říká. Jedinou nadějí tak pro Češku zůstává, že si uvědomí, o co jejímu partnerovi jde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy