Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Českou Miss Bezděkovou šikanují! Donutili ji, aby šla na ŽIŽKOV!

Andrea to nemá lehké.
Zdroj: profimedia.cz
Je to teprve dva měsíce, co byla Andrea Bezděková zvolena Českou Miss, ale za tu dobu se stačila dost vyznamenat, bohužel většinou v tom špatném slova smyslu. A kvůli tomu, co zatím vypustila z pusy, se jí to vrací jako bumerang. Teď dokonce zažívá šikanu!

Před dvěma týdny se Andrea dost nelichotivě vyjádřila o pražské čtvrti Žižkov, že by tam nechtěla bydlet, protože se tam necítí bezpečně a připadá jí špinavý. Netušila, jaké to až bude mít důsledky, a dokonce se kvůli tomu strhne i na radnici dost vážná diskuze.

Sice se královna krásy omluvila, ale to stejně nestačilo. Starostka Vladislava Hujová jí připravila dost nepříjemné překvapení. Musela s ní na dvouhodinovou procházku po Praze 3 a splnila to bez dutání. Jenže na Bezděkové bylo vidět, jak jí je to nepříjemné, ale asi někdo v pozadí se snaží spravit její mediální obrázek, až to trochu vypadá jak šikana, že Andrea musí dělat něco, co jí je proti srsti.

Starostka Prahy 3 se proto rozhodla, že Bezděkovou seznámí s historií a slavnými osobnostmi Žižkova, aby se pokusila změnit její názor. Modelka se snažila být přátelská, ale bylo poznat, že jí ta návštěva není zrovna příjemná.

„Celá schůzka proběhla ve velmi přátelském duchu, Miss se omluvila za neuvážené výroky na adresu Žižkova a jeho obyvatel a ocenila vlídné přijetí paní starostkou,“ uvedla mluvčí Prahy 3 Iva Vojtková, aby zahnala jakékoliv domněnky, že k tomu vlastně byla Andrea tak trochu donucena.

„Teď se cítím trošku provinile. Je fajn, že si člověk může vyslechnout příběh, který k tomu městu patří, a pak mu odpustí i ty drobné nedostatky,“ sdělila serveru idnes.cz po procházce Bezděková a snažila se o úsměv.

Jenže je to opravdu velmi špatná herečka. Příště u toho sněz aspoň citron, aby si lidé mysleli, že se tak kysele netváříš kvůli té procházce.

Související články

Další články