Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Českou Miss 2017 se stala dívka s obočím jako Brežněv: Jak se vám Michaela Habáňová líbí?

Co na Michaelu říkáte?
+ Dalších 8 fotografií
Letošní formát České Miss byl jiný. Finálový večer se vysílal v Brně a celé klání mělo připomínat reality show. Dívky místo soustředění u moře čekal kurz přežití a o své přípravě dávaly vědět na sociálních sítích celý rok. Vyhlašování vysílala Regionální televize a také online eXtra.cz. Jak to celé dopadlo?

Klání se odehrávalo ve velkolepé DRFG Areně a jeho hlavním moderátorem byl Petr Říbal. Show zahájila šéfka Miss Eva Čerešňáková a oznámila, že letošní Miss provází spousta změn. A měla pravdu!

Dívky se klasicky ukázaly ve spodním prádle a ve večerních róbách a přenos provázela pěvecká a taneční vystoupení. Nakonec se diváci dočkali vyhlašování, jak to tedy dopadlo?

Novou Českou Miss 2017 se stala dívka s č. 4 Michaela Habáňová, která zároveň vyhrála i Miss Online! Líbí se vám?

Tohle jsou stručné informace!

Věk : 21 let

Znamení : Lev

Výška : 175 cm

Míry : 100–65–80

Narozena : Zlín

Aktuálně žije : Zlín

Povolání : Studentka

Koníčky a dovednosti : Krasobruslení, tanec

A jakou Miss chce Michaela být?

„Česká Miss 2017 má být nová, jiná. Chci dokázat, že být Miss neznamená být jen krásná a milá, ale důležité je, jaký je člověk uvnitř a pokud něco opravdu chce, musí bojovat. Od malička jsem zvyklá jít si za svým přes překážky a hodlám v tom pokračovat. Svým vítězstvím bych chtěla inspirovat ostatní dívky, aby se nebály jít za svým snem, i když se toho ze začátku mohou bát a může se to zdát nereálné,“ vzkazuje nová česká královna krásy.

A jak to vypadalo v dalších kategoriích?

Miss Juliette Armand se stala Petra Mácová.

Novou Miss Supernational se stala Tereza Vlčková.

Miss Earth se stala dívka s č. 5 Iva Uchytilová.

Mohlo by vás zajímat

Další články