Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Českou Miss 2014 se stala Gabriela Franková. Přehlídka nových zlatokopek skončila, tak zase za rok

Českou Miss 2014 se stala Gabriela Franková (uprostřed). Titul Česká Miss
World získala Tereza Skoumalová (vpravo), Nikola Buranská (vlevo) vyhrála
titul Česká Miss Earth.

Zatáhla se opona, zhasnula světla. V Hudebním divadle Karlín, kde se letos konal už desátý ročník vyhlášení České Miss, se rozhodlo, že letošní vítězkou je dívka s číslem 10 – Gabriela Franková.

První vicemiss a zároveň Českou Miss World se stala Tereza Skoumalová, druhou vicemiss se stala Nikola Buranská.

Show, která svou skladbou připomínala spíše východoněmecký Ein Kessel Buntes, trvala i s reklamními bloky přes dvě hodiny a na diváky u televizních obrazovek nečekalo nic, co by tento desátý ročník odlišovalo od těch předchozích, i když to ředitelka Michaela Maláčová (42) tolik slibovala.

Představení jednotlivých finalistek, přehlídka v plavkách, strojené medailonky natočené tentokrát na Mauriciu, chvíle trapného rozhovoru s moderátorem Liborem Boučkem, který okopíroval zábavu letošního oscarového večera a fotil si selfie téměř s každou celebritou v publiku. Zkrátka nic, co by z tohoto pořadu dělalo chvályhodnou show na úrovni. Přitom stačilo inspirovat se u sousedů na Slovensku, kde tyto pořady umí dělat. Projekt Maláčové ale zřejmě splnil, co se od něj očekávalo, sponzoři se cítili důležitě a jistě přisypou ze svého konta i na další ročník.

Související články

Další články