Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Českou královnou krásy je blondýnka z Třince! Co jí kromě korunky udělalo největší radost?

Miss Czech Republic 2022: Královnou krásy se stala Krystyna Pyszková
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Miss Czech Republic

Českým kráskám vládne půvabná blondýnka z Třince! Novou Miss Czech Republic 2022 se v sobotu večer stala třiadvacetiletá Krystyna Pyszková. Studentka dvou vysokých škol si převzala korunku z rukou ředitelky soutěže Taťány Makarenko během galavečera, kterým provázeli moderátor Ondřej Novotný a Inna Puhajková. Jak nová královna krásy prozradila pro eXtra.cz, už se nemůže dočkat na soutěž Miss World!

Díky vítězství v české soutěži krásy bude letos reprezentovat Českou republiku na Miss World půvabná Krystyna Pyszková. "Jsem neskutečně šťastná. Moc jsem si přála jet na Miss World, protože si myslím, že ta soutěž se ke mně nejvíce hodí. Takže pociťuji pocity štěstí a teď už budu oslavovat," uvedla pro eXtra.cz nadšená Pyszková.

Ta je už ve svých třiadvaceti letech úspěšnou modelkou a prorazila i v zahraničí. Nemyslí si však, že by to bylo její velkou výhodou. "Modeling a Miss jsou rozdílné věci. Miss Czech Republic mi dala spousty nových zážitků a dovedností. Je to o unikátnosti, měli jsme tam spousty školení, od etikety nebo vystupování. Moc mi to pomohlo i do života jako člověku," pochvalovala si třinecká rodačka.

Pyszková studuje dvě univerzity

Pyszková ale není jen krásná, má také studijní nadání, jelikož dochází na právnickou fakultu v Praze a k tomu si přidala i marketing na rakouské univerzitě. Třinecké krásce nejsou lhostejné ani cizí životy, a tak se aktivně věnuje charitě. Pravidelně se účastní cest do Tanzanie, kde se věnuje výuce dětí a spolupracuje také s charitativní organizací SonTA Foundation. Během večera na sebe prozradila, že ji baví malování, hraní na příčnou flétnu i housle. Samozřejmě také ráda cestuje a objevuje nové destinace.

Pyszková si triumfem zajistila nejen titul nejkrásnější ženy v Česku, ale bude reprezentovat svou zemi i na světové soutěži Miss World. Mimo to získala možnost využít zdarma po dobu jednoho roku byt v Praze a také vůz Mercedes-Benz Třída A v AMG. Právě to jí kromě korunky udělalo největší radost. "Určitě mě nejvíce potěšilo auto a nemůžu se dočkat, až s ním ujedu nějaké kilometry," těší se Pyszková.

Přítel Pyszkové přiletěl z Londýna

Pánové, kteří by si na novou nejkrásnější ženu v České republice mohli brousit zuby, mají bohužel smůlu. Pyszkovou totiž na galavečer přijel podpořit její přítel až z Anglie. "Přítele mám. Přijel na finále až z Londýna. Jsem moc ráda, že tady byl," svěřila se modelka redaktorům eXtra.cz.

Galavečerem, který se odehrál ve Foru Karlín a vysílala ho stanice Nova Fun, provázeli moderátoři Ondřej Novotný a Inna Puhajková. Diváci se dočkali pěveckých vystoupení například od zpěvačky Dary Rolins nebo Moniky Bagárové. V porotě nemohla chybět Miss World 2006 Taťána Kuchařová nebo třeba vítězka světové soutěže Top Model of the World Natálie Kočendová.

Za Pyszkovou se jako Miss Supranational Czech Republic umístila půvabná Kristýna Malířová. Miss Grand Czech Republic se za třetí místo stala Mariana Bečková a titul Miss International Czech Republic si za čtvrté místo připsala Adéla Maděryčová.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy