Malá ruská modelka Kristina Pimenová již díru do světa modelingu udělala, teď je na řadě české želízko v ohni, Deniska. Právě devítiletá Deniska Nováková se stala nejkrásnější českou holčičkou.

Malá eXtra miss vyhrála profesionální focení s nejlepším českým fotografem Janem Tůmou, který nafotil všechny české celebrity a kdo nemá portréty od něj, nepatří do českého showbyznysu, ani béčkového, céčkového, prostě je vyřízená nula.

Nicméně na Denisce bylo znát, že před objektivem fotoaparátu nestojí poprvé. Již jako půlroční nafotila první sérii snímků pro komerční účely a nedivili bychom se, kdybyste tuto budoucí Českou Miss znali 2029 z televizních reklam.

Malá rošťanda bydlí v Praze, ale více než doma lítá po zájmových kroužcích. Tančí latinskoamerické tance, k Yemimu chodí na street dance, a když je čas, jezdí na koni. Že vypadá Deniska jako roztomilý andílek? Zdání klame! Maminka, po které jistě dcerka zdědila její krásu, sama říká, že je spíše jako kluk. Malá modelka má doma ještě staršího bratra, takže o sourozenecké bitky není nouze.

Co říkáte na profesionální fotky malé Denisky? Vsadili bychom se, že za 10 let budeme o vítězce nejkrásnější holčičky mluvit jako o nové České Miss.