Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Česko, země piva, se konečně dočkalo! Praha hostí pivní festival a zlatavý mok teče proudem!

Česko, země piva, se konečně dočkalo! Praha hostí pivní festival a zlatavý mok teče proudem!
Zdroj: ceskypivnifestival.cz
Česká republika se konečně dočkala dlouho očekávané akce. Čecháčci jsou známí popíjením zlatavého moku v oroseném půllitru a nyní mají i svůj pivní festival. Osvěžujícímu pivku, olé!

Letenská pláň se proměnila v ráj milovníků zlatavého moku aneb Pivo kam se podíváš. Je libo pivo s příchutí cannabis, pšeničné či pořádný lomcovák 16stupňové? Na Českém pivním festivalu si můžete vybrat z více než 180 druhů piv. Samozřejmě na Letné nechybějí ani dámy s velkým výstřihem či živé kapelky. Český Oktoberfest v Praze a v květnu? Ano! Pivní festival je tak společenskou událostí a tedy dalším důvodem, proč vyrazit ven a konečně už tak trochu přivítat letní dny.

Na pivní festival dorazíte samozřejmě kvůli pivu, nicméně ani nabídka jídla není na akci nedostatečná. Respektive je naprosto k sežrání. Je libo megahamburger, fish and chips či voňavé ovocné knedlíky? Na Letné nejen zchladíte úmornou žízeň, ale také zažijete gastronomické porno. Máte ještě 10 dní, abyste ochutnali piva z více než 50 pivovarů!

Máte už plány na víkend? Ano! Partička kámošů, pivo, pivko, pivíčko a páteční party se protáhne až do nedělního rána.

A říkáte si, že byste na pivní festival rádi zašli, nicméně pivo není úplně vaším šálkem kávy? Nevadí! Dámičky si mohou ve stylu Jamese Bonda objednat na baru od sexy profibarmanů míchané koktejly či lahodné víno. Pořadatelé myslí i na vyznavače sladkého. Dokonce se na festivalovém workshopu můžete naučit zdobení oblíbených cupcaků. A abyste na festivalu neklopili jedno pivo za druhém, můžete si na vystřízlivění vyzkoušet tvorbu sushi, burgerů či nahlédnout do tajemství vegetariánské kuchyně.

Takže ještě jednou. Byly vaše plány na víkend vaření a pečení? Výborně, i to na Českém pivním festivalu můžete, jen příjemněji s pivkem v ruce.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy