Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Česko zaplavily záhadné trojúhelníky: Tvůrci hacknuli i známý hudební festival a Clash of the Stars

Kazma se vrací? Po republice se objevují záhadné trojúhelníky.
Zdroj: Se souhlasem čtenáře eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
záhada

Po celé republice, převážně pak v Praze, se objevily záhadné trojúhelníky. Ty jsou zkrátka všude: na billboardech, plakátech i budovách. Zvláštních symbolů si lidé již před pár dny všimli i na hlavních obrazovkách festivalu Rock for People nebo turnaje Clash of the Stars. "Jestli se nám do toho někdo naboural, pak to byl profesionál," vyjádřil se pro eXtra.cz jeden z organizátorů festivalu Tomáš Pokorný. Internetem se nyní hojně šíří spekulace, kdo za tím stojí. Lidé se shodují, že se jedná o další projekt známého internetového baviče Kazmy. Ten ale před časem oznámil odchod do ústraní. 

Nejen po Praze, ale i v dalších městech po celé České republice se od noci na pondělí objevují záhadné trojúhelníky. Útvary jsou všude: zhruba na 200 billboardech, na desítkách plakátů nebo také na obrovském doublebigboardu na dálnici D1. Streetartové symboly jsou pak snad ve všech ulicích hlavního města.

Tyto trojúhelníky se nedávno objevily i na hlavní světelné tabuli festivalu Rock for People, a to ve videu, kterému předcházel odpočet. Podle organizátorů došlo k narušení signálu vysílání a symbol, který opakovaně na obrazovce problikl, na chvíli dokonce přerušil průběh festivalu. "Jestli se nám do toho někdo naboural, pak to byl profesionál," vyjádřil se posléze jeden z hlavních koordinátorů festivalu Tomáš Pokorný. Záznam se objevil na TikToku na účtu s názvem THE FINAL GAME.

@the_final_game

WE HACKED INTO THE SYSTEM OF THE BIGGEST STAGE IN THE CZECH REPUBLIC AT ROCK FOR PEOPLE FESTIVAL

♬ původní zvuk - THE GAME
"Pro naši produkci máme velmi sofistikovaný systém a nabourat se do něj je velice obtížné. Ale zjevně se to někomu podařilo. Situaci prověřujeme," dodal koordinátor hudební akce. Ke stejné situaci podle informací eXtra.cz došlo také na pátém galavečeru Clash of the Stars.

Lidé se shodují, že za tím stojí Kazma

Internetem se proto nyní hojně šíří spekulace o tom, kdo za tím stojí. Lidé se shodují, že se jedná o další projekt známého internetového baviče Kamila Bartošky alias Kazmy. Kdo jiný by se dokázal nabourat do produkce tak ohromných akcí? Vše by odpovídalo Kazmovi a jeho dokonale promyšlené One Man Show. Domněnkám nahrává právě i samotný symbol trojúhelníku, který je pro Kazmu a jeho OMS typický. Má to ale háček: Kazma totiž před časem oznámil odchod do ústraní.

“Odcházím ze sociálních sítí. Díky všem, kdo jste mě sledovali. Vydělal jsem dostatek peněz, abych to už nikdy nemusel dělat. Vypínám to. Love you all,” oznámil Kazma na svém Instagramu loni v prosinci. Od té doby se po něm slehla zem, čehož se nejednou snažili využít i další internetoví tvůrci. Do svých videí používali právě "kazmovské" trojúhelníky kvůli vyvolání pozornosti, která měla v lidech vzbudit pocit, že se jedná o další Kazmův projekt.

Pamatujete třeba na zakopané auto s milionem v kufru nebo “falešný” koncert Justina Biebera? Veškeré šílenosti a kauzy, které v dílně OMS vznikly, jsou dodnes ke zhlédnutí na internetové televizi stream, avšak poslední video bylo zveřejněno již před dvěma lety. V roce 2018 obdržel pořad 3 Zlaté louskáčky a hlavní cenu Grand Prix na Creative Awards, nejuznávanější ceremonii českého reklamního světa.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy