Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česko vyděsil Gott! Co mu ve skutečnosti překazilo Slavíka?

Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Celé Česko je v šoku! Mistr Karel Gott (77) se umístil na prvním místě v anketě Český slavík, ale na pódium místo něj přišla převzít cenu jeho starší dcera Charlotte. Všem oznámila, že její otec leží v nemocnici. Co se Mistrovi stalo?

I přes to, že měl minulý rok za sebou Karel Gott náročnou chemoterapii, pro svého 40. Slavíka si na pódium přišel. Byl sice unavený a slabý, ale měl úsměv na tváři. Letos ale na Slavíky nepřijel. Leží v nemocnici a celé Česko je v šoku.

Cenu převzala jeho roztomilá dcerka Charlotte. Ta měla dojemný proslov a řekla, proč tatínek na slavnosti chyběl. „Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani Nellinka nejsou fotogenické a nechtějí se ukazovat na kamery. Mně to nevadí a jsem na to pyšná. Tatínek vám moc děkuje, ale je znovu v nemocnici se zády, ale na Slavíka kouká! Snad jsem neudělala ostudu, tati! Díky, žes mě sem poslal pro tu cenu, konečně po dlouhé době můžu ponocovat s dospělými.“ Co Gottovi ve skutečnosti je?

„Karel Gott je na kapačkách od čtvrtka. Do operovaného místa se mu totiž dostal zánět,“ řekl Blesku dobře informovaný zdroj. Podle informací Blesku bylo vše velmi dobře utajené. O tom, že na pódium přijde cenu za Gotta převzít jeho dcera Charlotte, věděl jen Libor Bouček, který připravoval scénář, a moderátor Ondřej Sokol. A samozřejmě Gottova žena Ivana, která s dcerou přišla na předávání cen Český slavík. Netušil o tom ani nikdo z pořadatelské­ho týmu.

Nejdříve se plánovalo, že Gott přijede na začátek přenosu, a dokonce pro něj bylo vyhrazeno i místo na sezení. Pak se vše začalo oddalovat a Gott nepřijel vůbec. Všechny tak na pódiu překvapila dcera Charlottka, která všechny udivila svým sebevědomým proslovem.

Související články

Další články