Krásky se poznaly na Miss Universe, kde v prosinci obě bojovaly o královnu krásy celého vesmíru. Ani jedné se nezadařilo, ale získaly něco důležitějšího, než je korunka, a tou je přátelství. A to je o to vzácnější, protože v téhle branži je to rarita. Ale kupodivu holky na sebe nedají dopustit.

Dokonce se Češka Nikol Švantnerová a Slovenka Denisa Vyšňovská domluvily, že spolu vyrazí na dámskou jízdu do slovenského Aspenu, lyžařského střediska Donovaly. Užívaly si nejen zimních radovánek, ale také v hotelovém spa, kde ukázaly svá dokonalá tělíčka v plavkách. Má hezčí tělo královna krásy Česka, nebo Slovenska? A máme tady opět mezinárodní souboj!

Nikol měří 180 centimetrů a má božské míry 88–60–90. Za své vnady ale nevděčí jen přírodě, ale hlavně sportu, každý den dře totiž v posilovně, aby měla na břiše pekáč buchet a ke štíhlé postavě jí pomáhá i běh.

Zato Denisa je naší Miss pravým opakem. Nesnáší fitka a dává přednost zdravé stravě. „Doma vařím samé zdravé věci, hodně jím ovoce. Posilovna mi nic neříká, ale v létě jezdím hodně na kole a hraji různé sportovní hry,“ říká Denisa, která se při výšce 176 centimetrů pyšní mírami 85–62–88.

A jak si užily společné radovánky? „Bylo to super, obrovská legrace. Denisa je moje krevní skupina a těšíme se, až se zase uvidíme. Je to trošku náročnější, protože bydlí až v Prievidzi, takže si spíš budeme užívat víkendy jako teď. Už jsme se domluvily, že se do Donoval vrátíme 20. února, kdy se zde koná obrovská party na sněhu Winter family day, tak si to tu užijeme i s rodinami,“ dodala Švantnerová.

Teď se podívejte do naší fotogalerie a posuďte sami, která z modelek se vám líbí více.