Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Česko-slovenský souboj dokonalých těl: Dara Rolins a Monika Marešová provokují plochým bříškem

Česko-slovenský souboj dokonalých těl: Dara Rolins a Monika Marešová provokují plochým bříškem
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
top forma
Monika Marešová (39) patří jednoznačně mezi známé české osobnosti, které se mohou pyšnit naprosto dokonalou postavu. Naši sousedé Slováci mají zase zpěvačku Daru Rolins (47), která je chodící reklama na postavičku jako lusk. Obě dámy jsou na sociálních sítích velmi sledované a jejich fanoušci na jejich názor velmi dají. Která z nich by ale měla zvítězit v česko-slovenském souboji top formy?

Pandemie koronaviru, která Česko a další země sužuje od začátku března, ovlivnila letní plány všech, a celebrity nevyjímaje. Slovenská diva Dara Rolins (47) se na sociálních sítích pochlubila tím, že letos tráví dovolenou doma u bazénu, a připojila snímek v plavkách.

Fanoušci Daru doslova milují a často dají na její názor či pohled na danou věc. Slovenskou zpěvačku sleduje přes 600 tisíc lidí a pěkně šlape na paty slovenské královně Instagramu Zuzaně Plačkové (29), která má pouze o nějakých 20 tisíc sledujících více než Dara.

Zato taková Monika Marešová (39) má o polovinu méně sledujících než Dara Rolins, ale lidé se jí často ptají na rady a tipy na různé věci. Monika na rozdíl od Dary vyrazila s manželem Leošem Marešem a jeho dvěma dětmi na dovolenou do Chorvatska.

Perfektní forma na léto

Monika Marešová a Dara Rolins mají přece jenom něco společného. Jsou to úspěšné a vlivné ženy, které se mimo jiné mohou pyšnit perfektními postavičkami. Obě dvě se snaží lidi motivovat v tom, aby začali mít rádi své tělo a trochu tomu také dopomohli.

Jak Dara, tak Monika se snaží zdravě jíst a v posilovně tráví dost času. Výsledky ale podle reakcí veřejnosti evidentně stojí za to.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy