Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Česko Slovensko má talent vyhrála patnáctiletá zpěvačka: Pohádkovou výhru investuji do hudby, říká Nikola Kusendová

Česko Slovensko má talent: Vítězství získala Nikola Kusendová
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
show

Diváci vybrali svého vítěze desáté řady show Česko Slovensko má talent 2022. Pohádkovou výhru získala patnáctiletá zpěvačka Nikola Kusendová, která je už sedmým vítězem ze Slovenska. Pro TV JOJ prozradila, jak naloží s finanční odměnou a co plánuje do budoucna.

Desátá řada show Česko Slovensko má talent se dočkala svého vítěze. Trofej a 40 tisíc eur si odnesla talentovaná zpěvačka Nikola Kusendová ze Slovenska, která zvítězila nad dalšími sedmi silnými finalisty.

V dramatickém souboji porazila taneční skupinu Movement Studios a třetího zpěváka Alexe Rigu. Do finále se dostala díky postupu ze semifinále, jak mohli diváci sledovat na TV Prima. Podívejte se na Nikoliny první pocity po oznámení výhry. Video se objevilo na oficiálním Instagramu show Česko Slovensko má talent.

Po dvanácti castingových kolech před porotou ve složení Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik a za obětavého provázení moderátorské dvojice Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský dospělo do cíle po živém semifinále s deseti účastníky také živé finále s osmi odvážnými a nadanými soutěžícími.

Vítězství prý nečekala

Napínavý souboj rozhodli diváci TV Prima a TV JOJ prostřednictvím zaslaných SMS, kterých získala nejvíce právě Nikola Kusendová.

"Vůbec jsem nečekala, že se stanu vítězkou. Když jsem tam stála s holkami z Movementu, tehdy jsem si řekla, že by to ani nebylo možné. Výhru určitě investuji do hudby a na plány do budoucna se velmi těším, protože si myslím, že to spustilo pořádnou jízdu. Nevím přesně, co mě teď čeká, ale těším se na to," řekla vítězka těsně po výhře pro TV JOJ.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy