Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky: Těšit se můžete na řadu novinek

+ Dalších 11 fotografií
show
Již 30. srpna se na televizní obrazovky vrátí oblíbená talentová show Česko Slovensko má talent. Letos se setkáte s nadanými jedinci z celého světa už po osmé. Velkou novinkou Česko Slovensko má talent bude aftershow, která se bude vysílat od 2. září každé pondělí. Jaké další novinky a změny vás v letošním ročníku čekají?

Letošní rok zůstává stejné složení poroty. Za porotcovský pultík usedne zpěvačka a moderátorka Marta Jandová, herečka Diana Mórová, herec a hudebník Jakub Prachař (35) a slovenská stálice, producent Jaro Slávik (45). Pořadem budou provázet znovu David Gránský a Lujza Garajová Schrameková.

Čeká na vás ale také několik překvapení. Nestárnoucí Jiřina Bohdalová zaskočí na pár dílů jako porotkyně za herečku Dianu Mórovou.

Speciální novinkou, která se letos objeví poprvé, bude navazující pořad ČSMT AFTERSHOW, kterým diváky provede ostřílený televizní a rozhlasový moderátor Jakub Kotek a Sonia Edde, známá z Úplně Debilních Zpráv. Netradičně se tato aftershow s neotřelou moderátorskou dvojicí objeví každé pondělí na Prima COOL.

A v jaké podobě se letos představí legendární postavička a účastník všech ročníků – pan Pátrovič? Jakub Prachař si k této legendě vymyslel speciální cenu. Nechte se překvapit. Jako již tradičně přijeli soutěžící z celé Evropy, ale také z Asie, USA, Brazílie a Austrálie. Vloni se hlásili kromě Čechů a Slováků nejvíce občané Ruska a Ukrajiny, letos dominovali z cizinců Poláci.

Z loňského rekordního počtu striptérských čísel se přesuneme více k umění a přivítáme řadu burlesek. Zlatý bzučák opět dovolí každému z porotců posunout někoho rovnou do finále, ale bude to v takové záplavě talentů stačit? Samozřejmě nebudou chybět silné lidské příběhy podpořené pořádných talentem. Dočká se Česko Slovensko má talent v prosincovém živém finále po sedmi letech opět českého vítěze? Rozhodnutí bude na vás!

Česko Slovensko má talent startuje v pátek 30. 8. ve 20.15 na Primě.

ČSMT AFTERSHOW uvidíte od 2. září každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL.

Mohlo by vás zajímat

Další články