Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česko Slovensko má talent – Kdo získá poslední zlatý bzučák?

Dvě třetiny talentů máme za sebou. Už jich chybí jen pár, kteří mohou bojovat o postup do finále, nebo vzbudit posměch. Užijte si další porci talentové zábavy spolu s porotou ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a moderátory Lujzou Garajovou Schramekovou a Davidem Gránským. Komu se povede získat zlatý bzučák od Marty?

K postupu je potřeba i něco víc než jen talent. Je potřeba mít charisma, x faktor, sex-appeal, vnitřní kouzlo… Ale co když to někdo má, ale nemá právě ten talent? Jak to, že taková zpěvačka postoupí díky Lucii Bílé (52)? Okouzlí vás Alenka v říši divů ve skvělém dětském provedení.

Budeme opět hodně zpívat – lépe i hůře. Uvidíte tanec à la Atai Omurzakov (vítěz z roku 2011), ale bude to stačit na postup, nebo dokonce na vítězství? Překvapí vás stand-up babičky – paní má nejen požehnaný věk (už 19 let je v důchodu), ale i odvahu a navíc vtip. Poznáte, že ne každé kapele to ladí.

Baristu jsme v talentu ještě neměli a tento umí navíc kreslit do pěny portréty. Co asi předvedou Karate girls? V tomto díle zažijete hodněkrát „poprvé“ – čeká vás poprvé v historii talentu žádost o ruku.

Ale s jakým talentem překvapí svoji partnerku? Rovněž další silný příběh přinese tento díl – Honza přijel nejen předvést svůj zpěv, ale také upozornit na problematiku znásilnění mužů, a nakonec píseň věnoval svému bratrovi, který zemřel v den castingu. Roztwerkujeme porotu a budeme žonglovat.

Trochu se esotericky naladíme. Prostě vás čeká hodně nabitý večer. Ale kdo dostane zlatý bzučák?

Související články

Další články