Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Česko Slovensko má talent jde do finále: Zbývá těchto devět soutěžících

Zdroj: FTV Prima
+ Další 3 fotografie
Talent
V sobotu večer na obrazovkách televize Prima odstartuje finálový večer soutěže Česko Slovensko má talent. Do posledního soutěžního kola postoupilo 9 finalistů. Pro vítěze to bude opravdu náročné, protože konkurence je veliká.

Uběhly tři měsíce plné talentové zábavy a nyní už jde oblíbený pořad Česko Slovensko má talent do finále. Porota ve složení Jaro Slávik (45), Jakub Prachař (36), Marta Jandová a Diana Mórová má před sebou už jen poradní hlas, protože o volbě vítěze budou rozhodovat samotní diváci. Přímým přenosem provedou moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský.

Do finále se probojovalo devět soutěžících a my vám je teď všechny představíme.

Margaréta Ondrejková (15 let) – Margaréta je mladá okouzlující zpěvačka, která naprosto uchvátila Jaro Slávika. Díky zlatému bzučáku, který Slávik zmáčkl, se dostala rovnou do finále.

Katja a Nikita (8 a 11 let) – Malí akrobaté pocházejí z Ukrajiny. Celé obecenstvo i porota z nich byly úplně paf. Do finále je poslala Marta Jandová.

Fricska Dance Group (25–29 let) – Čtyři maďarští tanečníci, kteří kombinují folklorní tance, uchvátili Jakuba Prachaře natolik, že je rovnou poslal do finále.

Daniel Zappi (35 let) – Talentovaný zpěvák, který je v civilu italský učitel. Jeho manželkou je Slovenka a společně žijí v Praze. Zlato mu věnovala Diana Mórová.

Samuel Rychtár (11 let) – Jedenáctiletý zpěvák s kytarou a vlastní tvorbou naprosto okouzlil jak porotu, tak i diváky. Jeho výkon byl skvostný a diváci křičeli po zlatém bzučáku. Jenže porotci už měli všechny bzučáky vypotřebované. A tak na scénu přiběhlo moderátorské duo a svůj zlatý bzučák věnovali Samuelovi.

Sára Titzová a Tobiáš Košir (13 a 18 let) – Mladí a nadaní stepaři se do finále probojovali díky 1. divoké kartě od poroty z Velkého třesku.

Volha Safronova (31 let) – Volha je výtvarnice a porotce zaujala malováním pískem. Získala 2. divokou karu od poroty ve Velkém třesku.

Bike O´clock (22–34 let) – Tihle chlapíci to rozhodně neflákají. Bike O´clock jsou tři kluci dělající cykloakrobacii. Na pódiu předvedli neuvěřitelnou show a stali se 1. semifinalisty.

Citadela Mefisto (24–30 let) – Pozor! U vystoupení dívčí taneční skupiny Citadela Mefisto vám může být pořádné horko. Holky totiž vědí, jak to rozpálit. Šest sexy tanečnic se do finále dostalo jako 2. semifinalisté.

Tak kdo z nich je váš favorit? Finále Česko Slovensko má talent můžete sledovat už v sobotu 7. prosince ve 20.20 na Primě.

Související články

Další články