Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česko Slovensko má talent bude jízda: Žhavá kouzelnice a striptýz! VIDEO

+ Další fotografie
V pátek vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik (44), Jakub Prachař (35), Diana Mórová (48) a Marta Jandová (44), ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský (26). Nechte se překvapit, jaké skvělé talenty a bizarní výkony přinese další díl.

V dalším dílu se představí několik fenomenálních cizinců, kteří ale žijí dlouhodobě v Česku. V jejich podání uvidíte fantastické taneční vystoupení s prvky komična a nejlepší pěvecké podání Whitney Houston v historii ČSMT – a to ji zpívá kluk!

Samozřejmě se objeví i pár „zpěváků“, u kterých budete zase obdivovat jen jejich odvahu vylézt s tímto výkonem na pódium před stovky přítomných a statisíce televizních diváků. A přijde dokonce kouzelnice, která své vystoupení věnuje zesnulému dědečkovi, který ji ke kouzlení přivedl.

Její výkon Jaro okomentuje slovy: „Já jsem nikdy neříkal, že se mi nelíbí kúzelničky.“ Nebudou chybět kousky se zvířaty a neuvěřitelné akrobatické umění. A pozor, připravte se také na striptýz!

Ještě vám prozradíme, že celá porota dostane ránu elektrickým proudem. To ale zdaleka není vše – o fantastická vystoupení a řadu překvapení nebude nouze. Padne dnes Zlatý bzučák za výkon, který způsobí největší dojetí poroty?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 7. září ve 20.15 na Primě.

Související články

Další články