Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Majitelky nejpůvabnějších nohou: Laškovná Farna, hříšná Bagárová a stálice Verešová

Zdroj: Ewa Farna archiv, Veronika Arichteva archiv, Eva Perkausová archiv, Monika Bagárová archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Pandemie koronaviru zapříčinila, že spoustu známých českých krásek odletělo na dovolenou čerpat energii ze sluníčka a ty další, které zůstaly doma, plní své sociální sítě snímky, které ocení hlavně fanoušci mužského pohlaví. Podívejme se na česko-slovenské krásky, které jsou majitelkami nejžhavějších nožek.

Mezi majitelky nejpůvabnějších noh v česko-slovenském šoubyznyse patří jednoznačně modelka Andrea Verešová (40), která v této disciplíně patří mezi stálice, které jen tak někdo nepřekoná.

Andrea společně se svojí rodinou odjela již před Vánoci do teplých krajů a od té doby brázdí jednu prosluněnou destinaci za druhou. Podobně je na tom moderátorka Eva Perkausová nebo hvězdička reality show Hotel Paradise Nela Slováková (30).

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová sice sklidila samé pochvalné komentáře od svých fanoušků za snímky v plavkách a hříšně dlouhé nohy, ale nakonec na Maledivách uvízla.

„Zůstali jsme nedobrovolně v zahraničí. V úterý jsme měli odcestovat zpět do Prahy, ale dozvěděli jsme se, že jeden z našich výsledků je pozitivní na koronavirus,“ vzkázala přes CNN Prima NEWS.

Půvabné krásky ale neukazují své ladné nožky jenom u moře. Veronika Arichteva odhalila nohy v sauně, Monika Bagárová (26) se zase může pyšnit nejenom krásnýma nohama, ale také postavičkou jako proutek.

Mateřství evidentně svědčí i zpěvačce Ewě Farné (27), na které je poznat, že shazuje kila neuvěřitelně rychle. Do galerie se můžete podívat na majitelky těch nejpůvabnějších nohou.

Související články

Další články