Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Česko-Slovenská Miss 2019: Klára Vavrušková se nenávisti nebojí, po boku má svalnatého přítele

+ Dalších 11 fotografií
galerie
Není tomu tak dlouho, co odmaturovala a oslavila 20. narozeniny. Nyní může Klára Vavrušková slavit další úspěch, stala se novou Česko-Slovenskou Miss a získala pohádkové ceny. Ačkoliv je velmi mladá, bere svou výhru v soutěži zodpovědně a ví, co může očekávat od těch, kteří jí nefandili. S každou životní situací jí navíc může pomoct její přítel, hokejista Vlastimil Šeda (23).

V neděli večer v Hudebním divadle Karlín v Praze proběhlo vyhlášení Česko-Slovenské Miss 2019. Tou se stala teprve dvacetiletá kráska Klára Vavrušková z Kostelce nad Orlicí. Té se povedlo získat i titul Česká Miss Earth 2019, díky čemuž bude reprezentovat Česko na světové soutěži Miss Earth na Filipínách.

Mladičká kráska, která není v modelingu žádným nováčkem, získala kromě korunky byt v Praze a kontrakt na více než 2,5 milionu korun. Účast v soutěži pro ni byla skvělým zážitkem, připravovala se však na ni nejen fyzicky, ale i psychicky. „Mým mottem je: Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Myslím, že i to mi pomohlo, protože jsme si to se všemi dívkami navzájem přály a užily jsme si to,“ uvedla Vavrušková pro server idnes.cz.

Ačkoliv je Klára nepochybně krásná, zkrátka není možné se zavděčit všem. Je tedy připravená i na negativní komentáře, které se mohou na její osobu objevovat na sociálních sítích. V každém případě jí však bude oporou její přítel Vlastimil Šeda, který Kláře po boku stál i během příprav na soutěž.

Klára měla sice zkušenosti s modelingem už z dřívějška, nyní však teprve naskočí do pracovního kolotoče, který se jen tak nezastaví. Na přehlídkovém molu i před fotoaparátem se ale cítí skvěle a tak se dá předpokládat, že práce pro ní bude spíše zábavou, než nepříjemnou povinností.

Mohlo by vás zajímat

Další články