Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Česko se probudilo do bolestivého rána! Češi se cítí okradení kvůli show Tvoje tvář má známý hlas

Iva a Hanka se na vás prý moc těšily.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
Je to stejná situace, jako když jste závislí na drogách a někdo vám je sebere. Tohle je opravdu kruté ráno pro všechny ty, co milují show Tvoje tvář má známý hlas.

Jako když bouchne bomba a pak je jen zlověstné ticho. Tak vypadalo nedělní ráno v Česku a za všechno může TV Nova. Proč?

Televize se rozhodla, že v sobotu nebude vysílat show Tvoje tvář má známý hlas, protože na ČT Sport běžel hokej. A strhla se mela. Tisíce zoufalých lidí, kteří se na show těšili, polykaly slzy zmaru a vzteku.

Národní hokejový tým je sice jen jeden a je dobré mu fandit, ale přijít kvůli tomu o Hanku Holišovou a Petra Rychlého? To prostě bolí.

Pánové se s tím ještě tak nějak smířili a dívali se na hokej. Ale Češky? Ty fňukají už několik hodin a prosí Novu, aby show vysílala třeba ráno nebo odpoledne. Což vedení televize odmítá s tím, že je to nesmysl.

Zoufalé divačky tak sjíždějí alespoň archivní díly a snaží se zabavit. Prostě jako když narkomanovi seberete drogu a dáte ho na substituční program. Je to zlé. Je to prostě hodně zlé.

Související články

Další články