Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Česko se na EURU loučí: Zasloužíme velký respekt, řekl Patrik Schick

Česko Dánsko: Podle Patrika Schicka si tým zaslouží velký respekt
Zdroj: profimedia.cz
EURO 2021

Včerejší zápas s Dánskem nedopadl pro Čechy dobře. Ačkoliv se česká reprezentace snažila, co to šlo, na boj o medaile to nestačilo. Velký dík však patří skvělému střelci Patriku Schickovi (25), který nároďák táhl celé evropské mistrovství.

"To je konec. Zasloužíme velký respekt. Děkuji všem spoluhráčům a ostatním za úžasnou cestu," napsal po sobotním duelu na svůj instagramový profil kanonýr Patrik Schick. Ten jediný vsítil proti Dánům gól. Bohužel to však na výhru nestačilo.

Pod jeho příspěvkem se vyrojila řada pozitivních zpráv. "Díky za všechno," napsal jeden ze sledujících. "Potopil nás rozhodčí. Ale jsme na Vás hrdí," přidal se další.

Stejně spokojený byl po utkání i kouč Jaroslav Šilhavý. „Jsem na kluky hrdý. Jeli jsme nad plán, pro celý český fotbal je to obrovský úspěch,“ řekl.

Křivda pro nároďák

A právě o rozhodnutí rozhodčích se ihned po zápase začalo spekulovat. První branku vstřelili Dánové velmi brzy, když získali roh po domnělé teči Ondřeje Čelůstky. Ten se sice snažil vysvětlit, že se míče vůbec nedotkl, ale marně. Rozhodčí byl nekompromisní. Dánsko nakonec zvítězilo 2:1

Kdyby k této situaci nedošlo, mohli jsme být ve finále? To už se nedozvíme, ale v řadě lidí zůstane ještě nějakou dobu pachuť nespravedlnosti.


Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy