Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Česko se loučí s hokejistou Adamem Svobodou (†41): Brňáka pohřbí v Pardubicích!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Poslední rozloučení
Nejenom hokejoví fanoušci se v pondělí loučí s legendárním brankářem. Adam Svoboda (†41) spáchal začátkem května sebevraždu. Oběsit se měl kvůli lednové bouračce, po které se mu zhroutil svět. Už nemohl trénovat nadějné gólmany a jiné východisko než smrt bohužel nenašel. Pohřeb probíhá v krematoriu v Pardubicích, kde dlouhá léta působil a žil.

Po jedenácté hodině začalo v pardubickém krematoriu poslední rozloučení s Adamem Svobodou (†41). Přestože se narodil v Brně, naposledy spočine ve městě v Čechách, kde hokejově působil a žil s rodinou.

Známý brankář spáchal začátkem května sebevraždu. Neví se, zda zanechal dopis na rozloučenou. S největší pravděpodobností si ale vzal život kvůli lednové autonehodě, kterou měl zavinit. Na silnici sejmul felicii a i s jejím řidičem skončil v nemocnici. Před bouračkou pil alkohol a pardubický hokejový klub s ním přestal spolupracovat.

Když už dál nemohl trénovat nadějné hokejisty, zhroutil se mu svět. Mluvilo se o tom, že nevěděl, jak dál. To se bohužel nakonec potvrdilo.

Rozloučení se Svobodou proběhne dvakrát, kromě veřejného obřadu v krematoriu chce rodina i soukromý pohřeb. Čas jeho konání přísně tají, ale proběhne rovněž v pondělí.

Související články

Další články