Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česko pořádá hon na Rychtáře: Za smrt Ivety může on, říkají. O co je ale Macura lepší?

Josef Rychtář a Zdeněk Macura se do krve nenávidí.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Po smrti Ivety Bartošové (†48) se Josef Rychtář (56) nejprve psychicky zhroutil, začal vinit z její smrti média, novinářům sprostě nadával, ale už za pár hodin s nimi vřele komunikoval a tak tomu je doteď.

Především tímhle jednáním u většiny národa ztratil důvěru a vrcholem bylo, když prozradil, že chce pro Ivetu uspořádat pompézní pohřeb i přesto, že s tím syn Artur, její bývalý partner Ladislav, matka Svatava a sestra Ivana a bratr Lumír nesouhlasí a odmítají se téhle „taškařice“ zúčastnit.

Zdeněk Macura (39), který se označuje za velmi blízkého přítele zpěvačky, Rychtáře nesnáší, označil ho za vraha Bartošové a snaží se zabránit kremaci těla. O co je ale Macura lepší než Rychtář?

Macura se sice snaží bohulibě informovat o tématu domácího násilí, ale! Proč on sám nedokázal pochopit, že už ho Iveta nechce, a neustále se jí vnucoval? Macura říká, že volal o pomoc, ale věděla ona sama ve stavech pod vlivem alkoholu a tišicích léků, s kým jedná? Proč Ivetu v Itálii fotil na pláži v obrácených plavkách, proč natáčel v nemocnici v Rakousku video zubožené zpěvačky a vše okamžitě reportoval médiím?

Proč sám osočoval média z toho, že právě ona Ivetě ubližují, posílal do redakcí výhrůžné maily, aby pak vzápětí v televizi vystupoval? Proč, když mu tak na klidu Ivety záleží, okamžitě jel do Uhříněvsi se svojí milenkou (!!!) vylepovat na dům Bartošové ceduli, že je Rychtář vrah, když musel vědět, že ho tím akorát vyprovokuje?

Rychtář určitě není svatý, jeho cholerické chování je proslulé, ale ani ohánění se graficky zdatnými brožurkami o domácím násilí z Macury nedělá toho, kdo by se měl pasovat do role dobra.

Související články

Další články