Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

ČESKO POKRYLA LEDOVKA: Na D1 se srazilo 22 aut! Nejvíc to klouže ve středních a východních Čechách!

Česko pokryla ledovka.
Česko pokryla ledovka! Dálnici D1 uzavřela hromadná nehoda. Ve směru na Brno na 52. kilometru se srazilo 22 aut, na místě jsou zranění. Dálnice je uzavřena. Ledovka komplikuje dopravu v celém Česku. Podle silničářů je nejhorší situace ve středních a východních Čechách.

Dálnice D1 ve směru na Brno je na 52. kilometru mezi Psáři a Souticemi na Benešovsku uzavřená kvůli hromadné nehodě. Podle webu policie se srazilo 22 aut! Zraněno bylo kolem sedmi lidí a další museli být ošetřeni. Dálnice je uzavřena. Řidiči by měli být opatrní i na objízdné trase přes Vlašim, která je silně zledovatělá.

Podle prvotních informací se srazil autobus, dva kamiony a několik aut. Dálnice bude uzavřena delší dobu.

Ledovka komplikuje dopravu v celém Česku. Nejhorší situace je ve středních a východních Čechách. Uzavřené jsou i silnice na Nymbursku a v okolí Hradce Králové. Namrzlé silnice jsou v Mladé Boleslavi, Poděbradech, Rakovníku, Jičíně, Orlickoústecku a v Praze.

Podle ČTK jsou silnice v Libereckém, Jihočeském, Jihomoravském a Zlínském kraji sjízdné se zvýšenou opatrností. Situace se během dne může ještě zkomplikovat. Výstraha meteorologů na silnou námrazu a ledovku je do dnešních 13 hodin.

Mohlo by vás zajímat

Další články