Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Česko našlo svého Justina Biebera! Dívkám bude lámat srdce Tom!

Po všech označeních, která média dala mladým umělcům, že jsou to ti naši „bieberové“, konečně přichází někdo, kdo může a chce tento status teen idola naplnit beze zbytku. Tom Sean, není pseudonym, ale skutečné jméno čtrnáctiletého zpěváka, kterému právě vyšel první videoklip s názvem Heart Hotel.

Jak napovídá název, singl je v angličtině. „Tom se narodil v Dublinu, kde i nějakou dobu žil, a je to vlastně rodilý mluvčí. Proto má tak skvělou angličtinu a je škoda toho nevyužít. Angličtina je velmi zpěvný jazyk a teenageři ji ovládají s přehledem. Když jsem oslovoval ke spolupráci mého dlouholetého kamaráda Michaela Jaye, což je několikanásobný držitel Grammy, který skládal pro Eminema, Celine Dion a další, vzal jako skvělou zprávu, že Tom nazpívá náš singl v angličtině. Pokud s ním chceme uspět ve světě, je to dokonce klíčový předpokladem,“ říká producent Honza Gajdoš, který si Toma poprvé všiml na hudební akci a než se rozhodl mu dát šanci, strávil s ním několik dnů ve zkušebně.

„Je to moje první hudební zkušenost. Předtím, než klip vyšel, bylo samozřejmě strašně moc práce, jak ve studiu, tak na tanečním parketu, kde jsme ladili choreografii na celou písničku. Musím teda říct, že to nebylo nic lehkého,“ dodává se smíchem Tom Sean. Klip se natáčel v prostorách hotelu Sheraton a zahrála si v něm zpěvačka a influencerka Naty Hrychová nebo ruský model Nikita Brazhnikov.

Související články

Další články